Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

M2-FAN.com mt2

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

M2-FAN.com mt2 Empty
MesajKonu: M2-FAN.com mt2   M2-FAN.com mt2 Icon_minitimePtsi Şub. 10, 2014 6:07 pm

[b]M2-Fan - (Emek Server) - 09.02.2014 saat 18.00'da açılacaktır.

Açıklama : 
Serverimizin misyon ve vizyonundan sizlere biraz bahsetmek istiyorum.Öncelikle editsiz açtığımız pvp serverimizi editsiz olarak devam ettiririz.Diğer server sahipleri gibi el-altından edit , item , yang yardımı söz konusu olamaz.Diğer pvp sahipleri gibi "Skype konuşmalarına,Teamspeak3 adreslerine" gitmeyiz , Gizliliğimizi ve Kimliğimiz her zaman koruruz.Peki M2-Fan'ı neden seçmeliyim diyorsanız? Hemen söyleyim neden M2-Fan'ı seçmelisiniz , uzun yılladır işletim sisteminde oyun dallarında çalışan bi kadromuz var.Ayritten 2009'dan beri Metin2 PvP piyasasındayız.Alt yapısı iyi olan bi game dosyamız ve filesimiz var , 30 dakikada bir yedek alan sistemimiz var.Tanıtım konumuzu iyi okumanızı tercih ederim , oyunun alt yapısı R34083 game dosyasından oluşuyor yani Metin2 TR'nin kullandığı filesdir.Herhan gibi bir Bilişim şirketinden barınmıyoruz Kendi aldığımız makinalarımızdan kullanıyoruz.Bundan dolayıda biz istemediğimiz sürece Serverin kapanma / kapatılma / hack yeme durumu yok.Her dosya elimizden teker teker geçti kontrol edildi , bundan dolayı sizleri M2-Fan'a bekliyoruz.
[b][b]
Facebook sayfası için tıkla!

Anasayfa: www.m2-fan.com
Forum: www.m2-fan.org

M2-FAN.com mt2 QcvMerhaba değerli arkadaslar serverimiz 09/02/2014 Pazar günü saat 18:00 da online olucaktır.

[/b]
[/b]
[/b][b][b][b]? 1 seviye başlangıç - 99 seviye sınır.
? Beceri kitapları ve ruh taşları büyülü metal ve zen fasulyeleri metinlerden düşmektedir.
? Beceriler 90 levele kadar yaşlı kadında sıfırlanabilmektedir.
[/b][b][b][b]Şebnem etkileri otomatik olarak tüm karakterlere verilmektedir.[b]
? TR'deki gibi Çırak sandık sistemi aktiftir.
? Örümcek zindanı 3.kata Örümcek Barones sabitlenmiştir 2 saatte bir çıkmaktadır. Yavrucuk kutusunu buradan elde edebilirsiniz.
? Tamamen Orjinal TR Filesi.
? Oyun içi 5'li efsun botu mevcuttur.
? Sorunsuz ejder odası
? Generaller 15 dakikada bir çıkmaktadır.
? Sorunsuz Catacomb.
? Athena ve Milonun sandıklarından kostüm elde edilmektedir.
? Güçlü binek sistemi oyunda mevcut.
? Yeni görevler oyunda mevcut. Uriel'in Mektubu (80 Lv.) - Seon-Pyeong'un Ricası (96 Lv.)
? 30, 40, 50, 60, 70, 80 seviye biyolog görevlerini ard arda verilebilmektedir. 
? 85, 90 30 dakika - 92, 94, 96 Seon-Pyeong görevleri 2 saat arayla verilir.
[b][b][b][b][b][b][b][b]? Otomatik gece gündüz gün batımı sistemi , ayyıldız görüntüsü!
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[/b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]? 5'Li efsun botu - X Bonus Kontrol sistemi
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]? %97 Hile Engeli - HackshieLd system - GameGuard System
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]? Yeni köy görünümleri - %100 Official Ejderha Odası
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]? Örümcek Zindanı 3.Kat - Örümcek Barones - Official
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

M2-FAN.com mt2 EWGnaq

VS Arenası - Çöl

M2-FAN.com mt2 KrJjlB

M2-FAN.com mt2 WOyVQA

5'li efsun botu
F5 tuşuyla açılmaktadır.

M2-FAN.com mt2 9

M2-FAN.com mt2 V13 Milonun Sandığı

Hakiki kahramanlara özel sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir. 
Kostüm ve saç stillerinin süresi 7 gündür. Bosslar ile savaşarak Milonun Sandığını düşürebilirsiniz.

Milonun Sandığında Neler Bulabilirsiniz ?
Salsa Kıyafeti - Tavşan Kostümü e (kahve) - Üç Silahşörler Kostümü - Centilmen Kıyafeti - Balkabağı Smokini 

M2-FAN.com mt2 V14 M2-FAN.com mt2 V15M2-FAN.com mt2 V16 M2-FAN.com mt2 V17 M2-FAN.com mt2 V18 

M2-FAN.com mt2 22px-Trank_der_Weisheit Athenanın Sandığı

Hakiki bayan kahramanlara özel sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir. 
Kostüm ve saç stillerinin süresi 7 gündür. Bosslar ile savaşarak Athenanın Sandığını düşürebilirsiniz.

Athenanın Sandığında Neler Bulabilirsiniz ?
Salsa Elbisesi - Tavşan Kostümü d (kahve) - Kokteyl Kıyafeti - Hizmetçi Kız Üniforması - Balkabağı Giysisi

M2-FAN.com mt2 V19 M2-FAN.com mt2 V20M2-FAN.com mt2 V21 M2-FAN.com mt2 V22 M2-FAN.com mt2 V23

Kostüm ve Saç Stilleri`nin geri sayım süreleri ne zaman başlıyor ?

Kostüm ve Saç Stillerinin kullanım süreleri, itemi envanterinize koyduğunuz anda geri saymaya başlar. Unutmamanız gereken şey; bir defa envanterinize aldıktan sonra item`i üzerinizden çıkarsanız bile süresi geri saymaya devam eder.

Balkabağı ve Büyü Asası

M2-FAN.com mt2 V5 Balkabağı ile neler yapılabilir ? 

Balkabağı pot olarak kullanılabilir, üzerine sağ tıkladığında sana HP ve SP kazandırır.
Eğer yeterince şanslı ve cesursanız, birçok Metin taşı kırarak Büyülü Asası M2-FAN.com mt2 V6 düşürebilirsiniz.
Balkabağı ve Büyü Asası metinlerden düşmektedir.

M2-FAN.com mt2 V7 Cadılar Bayramı Hediye Sandığı 

Envanterinizde Balkabağı varsa, Büyülü Asasını (üzerine sağ tıklayarak) kullanarak Balkabağını Cadılar Bayramı Hediye Sandığına dönüştürebilirsiniz.

Cadılar Bayramı Hediye Sandıklarında Neler Bulabilirsiniz ?
Büyülü Metal - Kutsama Küresi - Zen Fasulyesi - Parmak Kemikleri - Örümcek Bacakları - Örümcek Gözleri - Örümcek Ağı - Örümcek Yumurta Kesesi - Örümceğin Zehir Kesesi

M2-FAN.com mt2 V31 Ayışığı Define Sandığı

Göz alıcı süslemeleri insanları baştan çıkarır. Ayışığı aldığında doğa üstü şeyler olur.
Oyun Etkinlikleri çerçevesinde, oyundaki tüm canavarlardan düşer.

Ayışığı Define Sandığında Neler Bulabilirsiniz ?
Büyülü Metal - Kutsama Kağıdı - Kritik İsabet - Delici İsabet - Kutsama Küresi - Beceri Kitabı - Cadılar Bayramı Sandığı - Savaşçı Sembolü - Alev Yelesi - Örümcek Ağı - Örümcek Bacakları - Örümceğin Zehir Kesesi - Lanet Kitabı+ - Yılan Derisi - Yaprak - Bilinmeyen Tılsım - Bilinmeyen Tılsım+ - Şeytan Hatırası+ - Bilinmeyen İlaç - Bilinmeyen İlaç+ - Akrep Kuyruğu - Akrep Kuyruğu+ - Shiriken+ - Sargı Bezi - Sargı Bezi+ - Buz Topu - Buz Küresi - Buz Parçası - Buz Parçası+ - Yeti Postu - Yeti Postu+ - Yılan Kuyruğu - Yılan Kuyruğu+ - Katil Buz Balina Boynuzu - Şeytan Mücevheri+ - Kuvars Kumu - Büyülü Tohum - Su Kristali - Mavi Kristal

M2-FAN.com mt2 V32 Futbol Topu

Baljit-Elvedin gibi vuruş yap!
Oyun Etkinlikleri çerçevesinde, oyunda bulunan tüm canavarlardan düşer.

Futbol Toplarında Neler Bulabilirsiniz ?
Equus Purpur - Kutsama Küresi - Kan Taşı - Ejderha Madalyası - Soğutma İksiri - Tecrübe Yüzüğü - Hırsız Eldiveni - Kaçağın Pelerini - Bilge Kralın Eldiveni - Çin Havai Fişekleri - Havai Fişek Topacı - Değerli Taş Parçası - WeiLiao Zi Savaş Sanatı 

Enerji Sistemi
Enerji Sistemi nedir ? M2-FAN.com mt2 V1

Bir enerji kristali bütün ekipmanlarının bonusunu oyunda iki saat boyunca %10 oranına kadar artırır. 
Bu süre sadece sen oyunda iken işler. Dönen paranın üzerinde bulunan enerji çubuğu sana, bu ek bonus avantajından ne kadar daha faydalanabileceğini gösterir.

Enerji kristali nasıl elde edilir ? M2-FAN.com mt2 V2

35 Level ve üzeri silah, zırh, takı ve kıyafet gibi ekipmanlarınızı Simyacı ya götürdüğünüz takdirde, Simyacı onları yok ederek bir seferde 15 e kadar enerji parçası kazanmanızı sağlar. (Enerji parçası sayısı tamamen şanstır, 3 tanede verebilir, 15 tanede)

Enerji sistemi ücretli midir ?
Enerji kristali üretimi fiyatı sadece 1.000 Yang.

Enerji sistemini ne zamandan itibaren kullanabilirim ?
Karakterin en az 35. seviyeye sahip olmalı.

Simyacı'ya hangi eşyaları götürmeliyim ?
Tüm seviye 35 ve üzeri silah, takı veya kıyafet gibi teçhizat eşyalarını.

Simyacı nerede bulunur ?

M2-FAN.com mt2 V3 

M2-FAN.com mt2 V4

Eşya yok olduğu halde, enerji parçası üretimi başarısız olabilir mi ?

Evet başarısız olabilir, fakat her karakterin ilk defa yapacakları enerji parçası ve enerji kristali üretimi %100 başarı sağlar. Daha sonraki denemelerde başarı oranı şansa bağlıdır, fakat başarılı olmayı etkileyen en önemli etken, götürdüğünüz eşyanın değeridir. Götürdüğünüz eşya ne kadar değerli ise, başarı şansı o kadar yüksektir.

Enerji çubuğundaki renkler ne anlama geliyor ?

M2-FAN.com mt2 V24Mavi- Enerji kaynağınız dolu.
M2-FAN.com mt2 V25Sarı- Enerji kaynağınız 15% in altına düştü.
M2-FAN.com mt2 V26Siyah- Enerji kaynağınız boş.
https://koxpcu.yetkinforum.com

M2-FAN.com mt2
1 sayfadaki 1 sayfası