Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saltanat Mt2

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Saltanat Mt2 Empty
MesajKonu: Saltanat Mt2   Saltanat Mt2 Icon_minitimePtsi Şub. 10, 2014 6:00 pm

- Bu bir pvp dir Ben Gm'si Yada Tl' si Değilimdi Sadece Oyunu Sevdigim İçin Konuyu Açtım

--Beceri Kitaplarınızı Kendiniz Dusurmeniz Gerekir ve Gyapana Kadar Bkları Kendiniz Dusurmeniz Gerekir . 1 Metinden 4-5 tane bk duser
--İnci Satılmamaktadır Metinlerden Dusen Ay ışıgı Define Sandıgından Cıkmaktadır Ruh Taşı ise Yine Bu Sandıkdan Cıkmaktadir ..
--Taşları Kendiniz Dusurmeniz Gerekmektedir taslar yogunluklu olarak +3 Olarak Duser +4 ve +5 e Epicde Geçirmeniz Gerekir 500k Dır.
--+ Basmak İçin Büyülü Metal Veya Kutsama Kagıdı Yoktur Kutsama Kagıdı Dusmektedir. Kutsama Kagıdı Yogun Bir şekilde dusmektedir
--Yabani Okcularda Kasilirsaniz Hemen Dolunay yada 30 level Silahları Duser
--90 lık Metinlerden cok Cabuk Celik Cıkmaktadır
--Baslangıc 1 leveldir Cıkan Gorevlere Basarsanız Size 11 level Zırhlı At verir.
--1 levelde Size 1 levelin Baslangıç İtemlerinin Hepsi +9 olarak Verilir
--Npclerde Zırh en fazla Kaplan Plaka Zırh +6 Silahlarda İse en fasla gumus Kılıc +0 Kalkan Beşgen kalkan +5 vardır 

site:www.saltanatmt2.com
https://koxpcu.yetkinforum.com

Saltanat Mt2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SALTANAT MT2 ACILMISTIR 7/24 ONLINE
» SALTANAT MT2 ACILMISTIR 7/24 ONLINE