Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KoUsBot - 30.01.2014 2019.3

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

KoUsBot - 30.01.2014 2019.3  Empty
MesajKonu: KoUsBot - 30.01.2014 2019.3    KoUsBot - 30.01.2014 2019.3  Icon_minitimePaz Şub. 02, 2014 2:31 pm

Ücretsiz Kullanım  Saatleri : 18:00 - 21:00 
MultiClient : Aynı hesapla bir bilgisayar üzerinden 2. bir bot hesabına gerek kalmadan multiclient açabilirsiniz. 
* Maden BOT, EXP BOT, Hapis BOT
* MultiClient
* Oto Login
* Oto Proxy
* OTO ROTA { Maradon, Luferson, EMC, Eslant, CZ, Ardream, RLB, DELOS }

UYARI : Sahte Sitelere Dikkat Edin!. Sahte siteler karakteriniz ve itemlerinizin peşinde. Botu sadecewww.kousbot.com adresinden indiriniz aksi takdirde karakterinize veya bilgisayarınıza zarar verebilirler. 

UYARI : Facebook hesabımız 
bulunmamaktadır.

Önemli : XP 32 Bit Sistemlerde şu anda çalışamamaktadır.

KoUsBot - 30.01.2014 2019.3 

DC Sorunu yaşıyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Orjinal clienti tekrar kurun.Oyunda 10 dakika sorunsuz bir şekilde kaldıktan sonra botla tekrar giriş yapın.

* Kousbot'tan kaynaklanan dc problemi giderildi.
* Karaliste ve karşı ırktan kaçma ayarlarındaki ve işlevindeki problem giderildi.
* Botu kullanmadan önce tüm oyun client'larını mutlaka güncelleyin.
* Rogue sınıfında yaşanılan dc problemi giderilmiştir.
* 2019 oyun versionuna güncellenmiştir.
* Bazı işletim sistemlerinde oyun yolu belirtirken oluşan problem giderildi.
* Bankaya para bırakmama sorunu giderildi.
* Madende ore kırdırma esnasında oluşan dc problemi giderildi.
* Xigncode için tekrar güncellendi.
* CPU tüketim problemi giderildi.
* XP işletim sistemleri ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
* Oyun içerisinde oluşan kapat hataları ve bug report giderildi.
Kousbot'un kullanımı bir takım teknik sebeplerden ötürü biraz değişmiştir. Lütfen video'yu izleyerek adım adım uygulayınızKullanım videosu : izle
* Delosta tedarik sistemi düzeltilmiştir artık delosta tedarik katları otomatik dolaşarak tedarik yapmaktadır.
* CPU Limitini kaldır seçeneği düzeltildi (Eğer çok fazla cpu tüketimi oluyorsa bu seçeneği kaldırabilirsiniz yada Save CPU Kullanabilirsiniz).

Önemli Bilgiler : 

* Knight OnLine Client adındaki pencereyi kapatmayınız ve müdahale etmeyiniz. Aksi takdirde xigncode tarafından yakalanabilir.
* Görev yöneticisindeki "KnightOnLine.exe"'yi kapatmayınız. Eğer XIGNCODE update oluyor fakat oyun açılmıyorsa hiç bir şeyi kapatmadan tekrar kousbot.exe'yi çalıştırınız oyun açılacaktır.
* Dc problemi yaşayanlar için dep nasıl kapatacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Pratik Çözümler
İndirme problemi %99'da takılma
Çözüm : Eğer indirme programı kullanıyorsanız devre dışı bırakın. Tekrar indirmeyi deneyin sorunsuz şekilde indirme tamamlanacaktır.(Yada download'ı engelleyecek diğer programları kısa bir süreliğine devre dışı bırakın)

Skilleri 1 kere atıyor ve başka atmıyor?
Çözüm : Bot sekmesindeki atak hızınızı yükseltin. Örneğin okçu : 1350, Warrior : 1050, Assas : 850-900, Priest : 950-1050

Kutu Kaçırıyor?
Çözüm : Bot Sekmesindeki Oto Kutu Ayarlarının olduğu bölümde "Kutu açılmasını bekle" kutucuğunu işaretleyin.

Oyuna Girdiğimde Bot Ekrana Gelmiyor?
Çözüm : Bu Sorun Oyuna girerken bot'un login ekranındaki Sadece Login(proxy) seçeneğini işaretlediğiniz için oluşur. Sadece Login 'inin temel amacı oyuna botsuz girmek istediğinizde Proxy engeline takılmamanız adına kolaylık sağlaması için eklenmiştir.

Oyuna Giriyorum Koxp Ekrana Gelmiyor?
Çözüm : Bu sorun bilgisayarınızın kullanıcı adının türkçe karakterler içermesiyle alakalı bir durumdur.Botun klasörünü Masa üstüne değil C:\ yada D:\ yada KnightOnline klasörü içine atınız.

Oto Satma Çalışmıyor ?
Çözüm : Oto Kutu Bölümündeki (Bknz: BOT sekmesi) item listesi butonuna tıklayın ve satılmasınını istediğiniz istediğiniz itemlerin SAT sutunu tıklatarak EVET olarak ayarlayınız. Kaydet butonuna basarak artık botun otomatik satmasını sağlayabilirsiniz.(Dikkat! Sat olarak ayarladığınız her itemi tereddütsüz satacaktır. Değerli itemlerinizin Sat sütununu Hayır olarak ayarlandığından EMIN OLUN.

Oto Satın Al Çalışmıyor ?
Çözüm : Üzerinizde Satın almaya yetecek kadar para olduğuna emin olunuz. Eğer bankaya para bırak seçeneğini işaretlediyseniz çantanızdaki para gerçek paranız olmayabilir (görsel bug) bu sebepten para yetmediğinden satın almayabilir. Eğer Aldırmak istediğiniz ITEM Sayısı 4000 den fazla ise itemi almayabilir Max. Limit 4000 olarak belirtiniz

Bankaya Para Koymuyor ?
Çözüm : Bu sorun görsel bir bugdan kaynaklanmaktadır. Paralarınız aslında bankanıza bırakılmıştır. Relog atarak yada bir kutu acarak gerçek paranızı görebilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

KoUsBot - 30.01.2014 2019.3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ProBot / 2019 /28.01.2014]
» Msn Koxp 2014
» 1299 np bug 2014
» edu backlink Listesi 2014
» edu backlink Listesi 2014