Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Penta Mt2

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Penta   Mt2 Empty
MesajKonu: Penta Mt2   Penta   Mt2 Icon_minitimeSalı Ocak 21, 2014 6:54 pm

RadeMt2 l TR Tipi Wslik Server (Editsiz)

Anasayfa: www.rademt2.com
Forum: www.board.rademt2.com

[b]
70. seviye olarak başlıyorsun. 

Beceri Öğretmenine gittiğinde, tüm standart becerilerini, binicilik becelerinin inceliklerini ve seçtiğin beceriyi Perfect Master düzeyinde öğreneceksin.

Ayrıca Metin Taşlarından ve Patron yaratıklardan Gizemli Sandık elde edeceksin. 
Fakat bu sandığı her zaman bulmayabilirsin. Gizemli Sandıktan ne çıktığını merak ediyor musun ? 
Öyleyse dikkatlice oku: Gizemli Sandıktan canavarlar çıkar. Canavarları yok ettiğinde Dönüşüm Küresi kazanırsın. Yok ettiğin canavarlarla arandaki seviye farkının bir önemi yoktur.

Biyolog Chaegirab'ın yanında Malzemeci Glocken'i göreceksin. 
Kendisi biyoloğun istediği malzemeleri satar. 30, 40, 50, 60, 70, 80 seviye biyolog görevlerini ard arda verebilirsin. 85, 90 3 saat; 92,94 Seon-Pyeong görevleri 6 saat arayla verilir.

[/b]
Becerilerini her levelde yaşlı kadında sıfırlayabilirsin.

Penta   Mt2 XVLbgy

DÖNÜŞÜMLER

Penta   Mt2 KZV0dA

Penta   Mt2 K6k0XP

Penta   Mt2 KngBW0

Penta   Mt2 WzVbJY

Penta   Mt2 KrV7J7

3 saat arayla çıkmakta olan İmparatorluk Kayası Yongbi Çölü ortasında bulunmaktadır. 
Bu kayayı kestiğinizde ise rastgele 2 tane boss çıkmaktadır.

Penta   Mt2 X3adEM

F5 tuş entegreli, 5'li efsun botu

Penta   Mt2 KrV71m

Bu yüzükle şebnem etkinlerini tek tıklama ile alabilirsin. 
Şebnemleri kullanmana gerek yok. 
Envanterindeki ve depondaki şebnemler kaybolacak.
[b]
Penta   Mt2 V13 Milonun Sandığı

Hakiki kahramanlara özel sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir. 
Kostüm ve saç stillerinin süresi 7 gündür. Bosslar ile savaşarak Milonun Sandığını düşürebilirsiniz.

Milonun Sandığında Neler Bulabilirsiniz ?
Beyaz İnci - Mavi İnci - Kırmızı İnci - Beyaz Aslan - Salsa Kıyafeti - Tavşan Kostümü e (kahve) - Üç Silahşörler Kostümü - Centilmen Kıyafeti - Balkabağı Smokini - Bogart Şapkası - Tavşan Kulağı e (kahve) - Üç Silahşörler Saç Stili - Mini Mohikan - Balkabağı Maskesi

Penta   Mt2 V14 Penta   Mt2 V15Penta   Mt2 V16 Penta   Mt2 V17 Penta   Mt2 V18

Penta   Mt2 22px-Trank_der_Weisheit Athenanın Sandığı

Hakiki bayan kahramanlara özel sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir. 
Kostüm ve saç stillerinin süresi 7 gündür. Bosslar ile savaşarak Athenanın Sandığını düşürebilirsiniz.

Athenanın Sandığında Neler Bulabilirsiniz ?
Beyaz İnci - Mavi İnci - Kırmızı İnci - Beyaz Aslan - Salsa Elbisesi - Tavşan Kostümü d (kahve) - Kokteyl Kıyafeti - Hizmetçi Kız Üniforması - Balkabağı Giysisi - Salsa Düğümü - Tavşan kulakları (kahve) - Çiçek Modeli - Hizmetçi Kız Saç Stili - Balkabağı Maskesi

Penta   Mt2 V19 Penta   Mt2 V20 Penta   Mt2 V21 Penta   Mt2 V22Penta   Mt2 V23

Kostüm ve Saç Stilleri`nin geri sayım süreleri ne zaman başlıyor ?

Kostüm ve Saç Stillerinin kullanım süreleri, itemi envanterinize koyduğunuz anda geri saymaya başlar. Unutmamanız gereken şey; bir defa envanterinize aldıktan sonra item`i üzerinizden çıkarsanız bile süresi geri saymaya devam eder.

Balkabağı ve Büyü Asası

Penta   Mt2 V5 Balkabağı ile neler yapılabilir ? 

Balkabağı pot olarak kullanılabilir, üzerine sağ tıkladığında sana HP ve SP kazandırır.

Eğer yeterince şanslı ve cesursanız, birçok Metin taşı kırarak Büyülü AsasıPenta   Mt2 V6 düşürebilirsiniz.

Balkabağı ve Büyü Asası metinlerden düşmektedir.

[/b]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Penta Mt2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Penta Mt2