Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünya'nın En iyi Cfg'si

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dünya'nın En iyi Cfg'si Empty
MesajKonu: Dünya'nın En iyi Cfg'si   Dünya'nın En iyi Cfg'si Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2012 9:26 pm

% 100 Dünyanın iyi Aim ve Omega ekli Config'i Hs ve Damage oranı % 200 Arttırıldı Head Shoot oranı % 100 içinde..!

Tam oLarak Bir Oran Veremem Ama Hiç Beklemediğiniz Zamanda Hatta 100 metre ilerdeki adama Hs Atabilirsiniz..!

Hs Alan Vuruş Noktaları [ Omuz - Kol - Göğüs - Kafa ] | Cfg ile Attığım En büyük isabet % 325 ve En iyi Damage % 515

__________________________________________________ __________________________________
/ Cfg Özellikleri \
\_________________________________________________ ___________________________________/

+ Alias Ve gereksiz Bütün Kodları Kaldırdım Fhs Yaptım..! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
- Bu uzun süre hit olacak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

+ Son baskı
- Çok hızlı aimbot pistol switch ve shoot switch
+ Kodlar tekrar eklendi
- VecMode'ler Eklendi
+ Lanet Kafa Vur (Fhs Aim) eklendi
- Sabit Oyunda aimvec tweaker
+ Sabit Targetmode (0[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]1[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]2[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]3)
- 3 avadd[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 4 (Sadece kullanabilirsiniz..! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] avadd Kaldırıldı![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
+ 3-D yüklü olmayan insanlar için - çalışır.
- Gerçekten hızlı aimbot
+ Avreset sistemi
- Ltfxspeed (Gerçekten hızlı!)
+ Anti lag hız scriptler
- Yeni PL
+ Çift autowall
- Autovec
+ Avadd 2 ("jumpaim 1") Ekli..!
- Frozen Fix Sistemi (Silah atış mermisi adama ulaştığı zaman düşmanda kasma olur yavaşlar)
+ Yeni nospread
- Shake_bonus () kendi yaymak yapmak
+ S speed
- 4 Yeni hedef modları
+ Shoot Damage + % 200
- Noexplode
+ Frozen esp
- Otomatik Geri Yükleme [Reload]
+ Esp anahtarı
- Yeni menü
+ Saystats
- Soundstats
+ Winamp denetleyicisi (3 desteklenen)
- Kendini otomatik değiştiren vecs
+Omega

-| Tweaked Aimbot hesaplama
-| Fonksiyonu 3[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]4 avadd eklendi
-| Sabit tabanca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bıçak

_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
CREDIT & SPECIAL THANKS
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Unk
Snake-Snk
Gob-b Fatih
x3 Morgan
LanceVorgin (omega)
Dead (Omega)
NaPoLeAn (Aim)
snipity (Aim)
Zet

Not: Gerçekten Biraz oLsun Sağlam Player'lık Ve Seri Oyun Oynuyorsanız..! Çok Kolay Kinq oLabilirsiniz..!
Yanlız Diğer Oyuncular Sizde Wall Hack Vs olduğunu Düşünüp Ban
Yiyebilirsiniz o Yüzden Tanındık Server'da Oynamanızı Tavsiye Ederim
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanım Şekli : C:\Program Files\Valve\cstrike Klasörüne Veya Cs Klasörü Hangi Konumda Yer Alıyorsa Açıp içine..!
[ Config | UserConfig | Fhs-Kinq Config | Dosyalarını Cstrike Klasörüne
Atıyoruz Ve Gelen Değiştirme Talebine Tümüne Evet Diyiyoruz..!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

DownLoad

Eklenen Dosyalar
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fhs-Kinq.Cfq.zip (68.8 KB, 10703 gösterim)
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dünya'nın En iyi Cfg'si
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın En Kolay Pvp'si | Lordmt2
» Norde-Mt2 Dünyanın En İyi Vps si olmaya Aday
» Dunyanin en buyuk mafya oyunu Omerta Online
» OYUNCU.NET♣Yepyeni Bir Dünya Yarattık Sizde Bu Dünyanın Kralı Olmaya Ne dersiniz!!