Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7]

YazarMesaj
theserser1

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26
Rep Gücü : 0
Nerden Nerden : evden

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Empty
MesajKonu: KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7]   KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:43 pm

Severler ve Yanımızda Olan Herkes!

KoxpTT Smarty v1 -

Not :
Şuan Archery ve Assasin var.
Priest,Mage,Warrior ilerki versionlarda eklenecektir.

TPT [OTO BAN] Fixed - xp,vista,win7 Kullanabilir
Kendi Bypassımızı Yazdım. .dll Kullanmaz
İsim tanıma özelliği
Log kayıt özelliği

Gelişmiş zekada TT - Geliştirilecektir.

Yeni özellikler :

Rota Rpr Sistemi - Aşağıda nasıl kullanacağınızı anlatacam
Al
chatten Sizin belirlediğiniz şifreyi yazana party atar başkan
olmasanız bile alabilirsiniz isminizi ok yardımıyla yukarı çıkarmanız
yeter. Parti listesinde.

El ile seç ++ - Kitlenmek
Oto kutu sorunu fixed
Minor Hızlandırıldı
Manuel Minor getirildi pkda iken alt tuşuna bastığınız kadar minor yapar tam bir pedal!
Hızlı atak
Kayıt eder ve kayıt ettiğiniz yerden devam edersiniz!..
Kaynak: Koxp 1863,Koxp,PatronusKoxp 1863,Patronus Koxp 1863,Patronus
Koxp,ChaosKoxp 1863,1863 koxp,TT Hack 1863,Knight Online,Koxp indir KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7]

Dip not : wolf,sw,safety,ts v.b gibi atak harici özellikleri kullanabilmeniz için Aktif butonuna basmanız gerekir!.
Kaynak: Koxp 1863,Koxp,PatronusKoxp 1863,Patronus Koxp 1863,Patronus
Koxp,ChaosKoxp 1863,1863 koxp,TT Hack 1863,Knight Online,Koxp indir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rpr Rota Sistemi -

1. ADIM
En başta rota kaydetmeye başla seçeneğini seçip slotumuzdan sundriesin yanına kadar gidiyoruz Lütfen giderken yolun köşelerden değil takılmadan gidebilecek yerlerden geçin.

2. ADIM
Sundriesin yanına gelince (tıklamanıza gerek yok) Sundries Kayıt Butonuna Basın

Not : ilk gidişte manuel rpr yaparsanız sizin için iyi olur.

3. ADIM
Dönerkende aynı gelirkenki gibi yolu izleyin ve slota dönünce rpr aktif kutucuğuna basıp önümüze gelen soruya EVET diyelim..

Artık
tamam silahın durabilty kutudaki (standart : 1000) in altına inince
yada sizin ayarlayacağınız herhangi birşey RPR Yapmaya gidecektir.

- Telif hakkı nedeniyle silinmiş diyorsa linke tekrar tıklayın yada yenileyin düzelecektir

1/INDIR
2/INDIR

VIRUS TARAMA SONUCLARI [Sadece SmartyTT.exe]

VIRUS TARAMA SONUCLARI [Komple]

NOT : Sophos Sus/VB-AG visual basic pack kullandığımdan dolayı ortaya çıkmaktadır.

SS

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1848x616.KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1848x616 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1848x616 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] 5072

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] User_online KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Reputation KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Report

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Progress KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Edit
theserser1

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26
Rep Gücü : 0
Nerden Nerden : evden

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Empty
MesajKonu: Geri: KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7]   KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7] Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 5:23 pm

++++++++++++++++++++++++++++++++

KoxpTT Smarty v1 - 1863 Koxp - Rota Rpr Sistemi,dllsiz Bypass[Xp-Vista-Win7]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chaoskoxp v1863.08 RESİMLİ ANLATIM Winxp Win7 Win Vista TPT Fix Koxp 1863 1863 Koxp Probot Koxp Probot
» 1858 Multiclient Xp, Vista, Win7 Bypass
» MultiClient 1855 Xp, Vista, Win7 Bypass
» 1858 Multiclient Xp, Vista, Win7 Bypass
» MultiClient 1851 Xp, Vista, Win7 Bypass