Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oyun yapımcısı k2 kimdir

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

oyun yapımcısı k2 kimdir Empty
MesajKonu: oyun yapımcısı k2 kimdir   oyun yapımcısı k2 kimdir Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 1:15 pm

İşte K2network
oyunları dünyada ve özellikle türkiyede çok popüler olan k2 kimdir nedir ne degildir.(Bu aralar k2 ile baya ugraşıyorum umarım benimle de ugraşmazlar)

K2 Network firması 2001 yılında Amerika'da kurulmuş bir firmadır.. Genel amacı Massively Multiplayer Online Games (MMOGs) türü oyun hazırlayıp dünya geneline sunmaktır.. Knight Online oyunu K2 Network firmasında sunulan oyunların en yüksek hit sahibi olanı ve en çok ilgi gören oyunlarından biridir.. Bizim şuanda oynamakta olduğumuz United States Knight Online (USKO) dahilinde farklı ülkelerinde kendi clientleri bulunmaktadır.. Fakat USKO içerisinde Türk oyuncuların aşırı şekilde yüksek olması ve çoğu zaman Türk oyuncuların sorunlarını dile getiremediği gerekçesiyle oyun içerisinde Türk'lere daha iyi hizmet verebilmek için Türk personeller alınmaya başlamıştır.. Müşteri Hizmetleri,Game Masterlar ve daha birçok alana Türk personel desteğinde bulunulup oyunun Türkler için daha kolay hal almasını sağlamak için çalışılmaktadır... K2 Network firmasında çalışan elemanların hepsi California'da ofis içerisinde yer almaktadır.. Tüm oyunlar için kendi personel grubu bulunmaktadır.. Personeller içinde Teknik Ekip,Müşteri Hizmetleri,Oyun Yetkilileri,Server Yoneticileri,Tasarım Bölümü gibi genel tabirle sunabileceğim birçok bölüm bulunmaktadır.. Karşınızdaki firmaoyun içerisinde hileye göz yumabilecek veya yapmış olduğunuz emeğe bir yanlış hareket sunabilecek karakterde bir firmadır..(bu benim kişisel görüşüm degil :F dava açmasınlar aman)
[ç]alıntıdır
Başta War Rock,
Knight Online,
Global MU Online ve Golf King olmak üzere daha bir çok oyunun üreticisi
ve bir çok sektördede parmağı olan işte k2 şirketi
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için tıklayın.

K2 Network

3347 Michelson Drive

Irvine, CA (California) 92612-1692

[Resim: k21al1cv1yl1.jpg]

K2 üçlüsü:
Soldan sağa doğru;
Mat Norton: Oyun üreticisi

David Lee : teknoloji sorumlusu ve başkan yardımcısı

Mat Hannus: stratejik büyüme sorumlusu başkan yardımcısı

birde asıl adam Joshua Hong k2network kurucusu ve ceosu

joshua hong
[Resim: joshua_hong.jpg]
K2 NetworkAge'nin CEO ve kurucusu
Ülke: Güney Koreli (kore serverinin bu kadar ilerde olmasını şaşırmadım)

Yaşadıgı yer :California,Irvineda yaşıyor (bizim verdigimiz premium paralarını çatır çatır orda yiyor)

Eğitim: Purdue üniversitesinden endüstri mühendisliği mezunu. M.B.A. dan maliye mezunu , Chicago üniversitesinden sayma ve uluslararası ticaret mezunu.(hay maşallah adam zehir gibi...)

Favori faaliyet: koşucu.(speed hackı o çıkarmıştır:) )

Ben bunları neden verdim ???

k2networka yagcılık veya övmek için değil neden bizden bir k2 çıkmıyor diye verdim başarılı adamların hayatları inceleyin çok çalışarak ne zorluklardan geçerek istediklerine ulaşmışlar
ama önümüzdeki en büyük sorun bu yazıda gizli

Türkiye'den neden Youtube çıkamaz?

Ülkemizin yurtdışı bant genişliği 36Gbps iken, sadece Youtube ayda 6 Petabyte veri taşıyor.

İnternette iş yapmanın sınırı yok. Coğrafi engelleri yok. Milliyeti yok. İnternette iyi bir fikri olan ve yeterli donanıma sahip olan herkes iş yapabilir, başarılı olabilir. 1.6 milyar dolara satılan Youtube, 2.6 milyar dolara el değiştiren Skype bunların en güzel örnekleri.

Google, eBay, Yahoo ve daha bir çok büyük site birkaç öğrencinin garajlarında hayata geçirdikleri projeler. Peki neden ülkemizden dünya çapında başarılı bir internet projesi çıkmıyor? Neden bizim Youtube'umuz yok, neden bir eBay'imiz, Google'ımız yok? Cevabı çok basit, yolunuz yoksa otomobilinizin olması bir şey ifade etmez. Türkiye'de bilişim otoyolu bu kadar kısıtlı olduğu sürece, Türkiye'den asla dünya çapında bir internet sitesi çıkması mümkün değil.

yeni oyuncu internet Türkiye'nin şu anki toplam yurtdışı çıkışı 36Gbps. Bu ilk başta büyük gibi gözükebilir. Ama iki milyon ADSL kullanıcısını, binlerce siteyi, binlerce şirketi göz önüne alınca bu rakamın ne kadar da az olduğu ortaya çıkıyor. Hele yurtdışındaki bant genişlikleri ile karşılaştırınca, internetimizin ne kadar "yeni oyuncu" olduğunu daha iyi anlıyoruz. Örnek vermek gerekirse, son zamanların gözde dosya barındırma sitesi Rapidshare'in bant genişliği 80Gbps! Rapidshare'in bağlantı çeşitliliği de Türkiye'den çok daha fazla. Rapidshare internete 8 değişik noktadan çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda Google tarafından satın alınan Youtube ise tam bir bant genişliği canavarı. Youtube üzerinden ayda tam 6 petabyte veri taşınıyor. Bu ortalamada 9.26Gbps bir bant genişliğinin sürekli olarak tam kapasite kullanılması demek. Toplam bant genişliğini artık siz düşünün. Google'ın yüzlerce petabyte'lık bir veritabanı bulunuyor. Ve ayda petabyte'larca veri taşınıyor. Küçük örneklerde bile kullanılan bant genişliği rakamları Türkiye'nin toplam bant genişliğinin çok ötesinde. 14 milyon kullanıcıya sahip Photobucket'a günde 30 bin video gönderiliyor ve bu site ABD'deki internet trafiğinin yüzde ikisini oluşturuyor.

Orta ölçek bir web hosting şirketi olan Godaddy'nin bant genişliği 9Gbps'i bulurken, ABD'deki bir çok üniversitenin bant genişliği gigabitleri geçiyor. Biz ise toplam 36Gbps'lik bant genişliğimiz ile resmen sürünüyoruz. İşin ilginç tarafı, Türk Telekom'un bu genişliği bir başarı olarak göstermesi. Yurtdışında 56 Euro'ya 100Mbit bağlantı hızlı sunucu kiralamak mümkünken, ülkemizdeki yanlış ve yetersiz bant genişliği politikaları yüzünden bu rakam binlerce doları geçiyor. Ayrıca yurtdışı çıkışlarımızda çeşitlilik az olduğu için fiber hatlarda bir sorun yaşandığı zaman bütün ülkenin internet çıkışı kesilebiliyor. Türk Telekom servis sağlayıcılara servis seviyesi anlaşmaları sunmadığı için bu kesilmelerin herhangi bir yaptırımı da olmuyor. Kısacası Türkiye'de internet erişimi konusunda "ya bu deveyi güdeceksin, ya da bu diyardan gideceksin" mantığı geçerli.
Üreten değil, tüketen

İnternet artık eski internet değil. İnternet artık ses demek, video demek, yüksek hız demek. Mevcut altyapı ile Türkiye'den yurtdışında başarılı olacak büyük bir servisin çıkması imkansız. Veri yollarımız, taşlı çukurlu köy yolları olduğu sürece, internette üreten değil, tüketen olmaya devam edeceğiz. [ç]alıntıdır

önümüzdeki engellerden biriside bu ve bunlar gibi ama sadece bunlara sıgınarak kös kös oturmakla olmaz çağmız bilgisayar çagı
interneti sadece msn de kız tavlamak lak lak etmek oyun oynayıp da vakit geçirmek için degil ; kendini geliştirmek vatana millete ne gibi faydalar imkanlar saglayabilecegini düşünmek gerekir...

adamlar çalışıyor üretiyor biz sadece tüketiyoruz...

oyun yapımcısı k2 kimdir Ebayep9ip0gd1

oyun yapımcısı k2 kimdir K21al1cv1yl1
https://koxpcu.yetkinforum.com

oyun yapımcısı k2 kimdir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» timurtaş hoca kimdir
» Kobot Yapımcısı açıklama
» Oyun içi kodlar
» Oyun Mt2 Dream
» Capcom 331 oyun