Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Torrent 1229

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Torrent 1229 Empty
MesajKonu: Torrent 1229   Torrent 1229 Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 12:57 pm

http://www.ko-cuce.com/attachments/client-paylasimlari/271d1236001929-1299-super-client-torrentli-ve-anlatim-hall177zzip

Öncelikle Torrent Nedir..

Torrent nedir ne değildir size anlatmak istedim. Torrent teknolojisi bir paylaşım teknolojisidir. normalde internet üzerinden bir dosya indirmek istediğinizde bilgisayarınız bir sunucu (server)'a istek yollar, sunucu büyük otomatik bir dolap gibidir sizin dosyanızı bulur ve size yollar. Torrent'te ise bir dosya indirmek istediğinizde, önce "torrent sitesi"'ne gidersiniz, bu sitede adresler mevcuttur, sizin indirmek istediğiniz dosyanın kimlerde olduğunun bir listesini size yollar. Şimdi bilgisayarınızdaki torrent yazılımı bu listeye bakar ve sırayla bu listedekilere bize şu dosya lazım ağabey diye rica eder ve dosya indirilmeye başlar. Torrentin farkı dosyayı indirirken bir değil örneğin yirmi bin kişiden birden indirirsiniz, ve bu arada dosyanınz sizde olduğu kadarını da paylaşmaya başlarsınız. Şöyle de açıklayabilirim normal indirme bir bayiden gazete almaktır, bütün halinde alır okursunuz. Torrent'ten indirmek, o gazeteyi almış kişilerden sayfa sayfa toplamak ve birleştirmektir. Siz onlardan sayfa alırken onlar da sizde bulunan sayfaları isterler, herkes gazeteyi tamamlar. Ve Bu dosya ne kadar çok kişide olursa yani seed ederseler.. O kadar çok hızlı iner... en az 100 kişi de olursa 15 20dk iner.. Sitelerde ise dosyayı 45 dk 1 saat ve daha çok zaman da indirir...

Torrent Programları...

µTorrent, diğer Bittorent istemcilerine göre çok daha fazla özellik içeren, açık kaynak kodlu bir client yazılımıdır. Bandwidth önceliklendirme ve zamanlama gibi öne çıkan özelliklerinin yanında bilgisayar kaynaklarını en az kullanması ve küçücük boyutuyla çok başarılı bulduğumuz bir uygulama.

İNDİRİN KURUN....

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4088

Gelelim Client Özelliklerine...

● Fire Drake Skin eklendi.
● Valkyrie eklendi.
● Bi-frost, 70 Quest, Gem Item’ları eklendi.
● Bi-frost eklendi.
● TS ve CSW araçları sorunu çözüldü.
● USKO CZ eklendi.
● Char açma sorunu kaldırıldı.
● Item görünümleri USKO ile aynıdır.
● USKO pelerinleri eklidir.
● Char hızlı oturup hızlı kalkar.
● Mage 70 skill’lerinde sorun yoktur.
● 70 üstü skill’ler eklenmiştir ve simgeleri gözükmektedir.
● Gereksiz dosyalar silinmiştir.
● USKO tarzı Level UP eklenmiştir.
● Oyundan çıktıktan sonra sitenin açılması engellendi.
● /Save ve /Trade sorunu yoktur.

Nasıl Yapıcaz diye sorarsanız Anlatim..

Programı Kuruyoruz.. Kurduktan sonra Eklentideki Dosyayı indirip uTorrent Programında Açıyoruz.. İlk Gelen yere Oke diyip.. İndirmeye başlıyor..Zor Felan Değildir.. Çok basittir.. İlk şimdi yapanlar biraz yavaş indirebilir.. Ama 30 40 kişi indirdikten sonra dosyaı 200kb 300kb de indirceğine size garanti verebilirim...

Şimdilik 1299 Version Clienti Up'ladım.. Şuan 1453 Client İndiriyorum.. İndikten Sonra Onuda Torrentleyip..Paylaşıcam....

Bir teşekkürü Zor Göremeyelim...

Sabitlenirsede sevinirim...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Torrent 1229
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PointBlank Torrent İndir
» Metin2 Torrent Hatası Çözümü
» Metin2 yeni ToRReNT << NoneType Hatası Çözümü
» Xfire metin2 torrent ' te çalıştıramama sorunu [ Çözüm ]
» Metin2 Torrent Kapatma Programı | Oyuna Daha Hızlı Giriş !