Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight Online Güncel item listesi almak(Full)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Knight Online Güncel item listesi almak(Full) Empty
MesajKonu: Knight Online Güncel item listesi almak(Full)   Knight Online Güncel item listesi almak(Full) Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:12 pm

Boş bir zamanımda aklıma geldi ve bu programı yaptım.
Programın yaptığı işlem, kingofknight a bağlanıp sitede bulunan bütün itemleri liste haline getirmektir.
Siz bu listeyi rahatlıkla oto kutunuzda falan kullanabilirsiniz ve devamlı güncelleyebilirsiniz.
İsteklere göre daha da geliştiririm.
Program vb.net ile yapılmıştır çalışması için .net framework 4 gerekir.
net framework 4 yüklüyse [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu linkten sadece exe dosyasını indirip kullanabilirsiniz (12,42 kb)

Kullanımı için gerekli olan tek şey kingofknight a girebildiğiniz bir ip adresine sahip olmaktır. (Banlı olmayan yani)
https://koxpcu.yetkinforum.com

Knight Online Güncel item listesi almak(Full)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Fight Online Özellikler listesi
» Karahan Online 1-145 lvl Güncel İtem Drop listesi
» MEKANKO Pvp Knight Online Pk Server 83/1 Full İtemli
» STOPzilla 2010 Full ADWARE VE SPYWARE DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM ÖZELLİKLE KNİGHT ONLİNE OYNAYAN ARKADAŞLAR
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1865 Koxp Rardan Cıkan Dosyayı Knight'ın İçine Atın. Ve Çalıştırın. Download : http://www.sendeindir.com/download.php?file=701Koxp1865v4.0.rar