Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

S4League Real Face - Gerçek Yüzler [ Ülkeler Arası ]

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

S4League Real Face - Gerçek Yüzler [ Ülkeler Arası ] Empty
MesajKonu: S4League Real Face - Gerçek Yüzler [ Ülkeler Arası ]   S4League Real Face - Gerçek Yüzler [ Ülkeler Arası ] Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 6:55 pm

Merhaba S4 League topluluğu.

Daha önceki Real Face videolarını izlemişsinizdir. Peki daha önce
bunlardan birine katılmayı hiç düşündünüz mü? İşte sana güzel bir
fırsat; Eğer sende çılgın bir S4 League oyuncusu isen ve çılgın
olduğunu herkese göstermek istiyorsan, tek yapman gereken video da
yayınlanmasını istediğin fotoğrafını ********* adresine göndermek. Lütfen aşağıdaki bilgileri de eklemeyi unutma.

• Oyundaki Takma Adınız :
  • Nerelisiniz? (Ülke Bilgisi Yeterli) :
  • Video da yayınlamak istediğiniz fotoğraflarınız :
  • Nasıl bir Real Face video'su istiyorsunuz ( Müzik,Tasarım vs. ) :

Ayrıca özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağımız konusunda da bize
güvenebilirsin. Ülkeler Arası olduğunuda tekrar hatırlatmak isterim. Bu
demek oluyor ki, sadece Türkiye gerçek yüzünü göstermeyecek.

Not: Resimlerinizi en geç 30.07.2010 tarihine kadar bize ulaştırmanız gerektiğinide unutmayın.

Teşekkürler çılgın topluluk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

S4League Real Face - Gerçek Yüzler [ Ülkeler Arası ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S4League Nedir? - What is S4League?
» Real Fire 1866 { Türkiyenin En Güvenilir BOTU } <<< İÇERİ >>> Koxp 1865 Hapisten Kurtulma Türkiye Programcılarının Yapmış olduğu En Güvenilir Ve En sağlam Koxp Real Fire Real Fire 1866 Yeni Sürüm Koxpun Kullanımı : İndirdiğimiz Dosyayı .Rar'dan Çıkar
» Real Fire 1867 { Türkiyenin En Güvenilir BOTU } <<< İÇERİ >>> Koxp 1867 Hapisten Kurtulma Türkiye Programcılarının Yapmış olduğu En Güvenilir Ve En sağlam Koxp Real Fire Real Fire 1866 Yeni Sürüm Koxpun Kullanımı : İndirdiğimiz Dosyayı .Rar'dan Çıkar
» S4League Etkinlikleri
» Real Fire 1865 { Türkiyenin En Güvenilir BOTU } <<< İÇERİ >>> Koxp 1865 Hapisten Kurtulma Türkiye Programcılarının Yapmış olduğu En Güvenilir Ve En sağlam Koxp Real Fire Real Fire 1865 Yeni Sürüm Koxpun Kullanımı : İndirdiğimiz Dosyayı .Rar'dan Çıkar