Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Urban terror Oyun İnceleme

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Urban terror Oyun İnceleme Empty
MesajKonu: Urban terror Oyun İnceleme   Urban terror Oyun İnceleme Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 5:41 pm

Urban Terror: Çok oyunculu ve bedava FPS!

.

Çok oyunculu FPS oyunu Urban Shooter, id Software Games imzalı Quake III Arena'nın bir modifikasyonundan ibaret. Geliştirici Frozen Sand bu FPS oyununu Windows, Linux ve Mac OS X için ücretsiz olarak indirmeye sundu.

Urban Terror'u oynamak için bir Quake III kopyasına ihtiyacınız yok. İndireceğiniz dosya tüm dosyaları beraberinde sunuyor, hatta orijinal oyuna birkaç yeni
bileşen de ekliyor. Mesela oyuncu dayanma süresini sürekli göz önünde
bulundurmak zorunda kalıyor. Yaralanmalar ve sürekli koşma dayanma süresini düşürüyor ve böylece hareket imkânları ve nişan keskinliği negatif yönde etkiliyor. Yaraları iyileştirme konsepti de yeni. Bir zıplama sonrası oluşan yaralar oyuncusunun kendisi tarafından bandajlanabiliyor.

Güncel Urban Terror 4.1 hakkında bir fikir edinmek için video köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

Download: Urban Terror 4.1
https://koxpcu.yetkinforum.com

Urban terror Oyun İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linux’ta Urban Terror (Terör Şehri) Oyun Kurulumu
» Urban Terror 4.2
» Urban terror Bilgi
» Urban terror nedir
» Urban Terror'da Son Gelişmeler