Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Age Of Conan SKILLS ( Beceriler )

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Age Of Conan SKILLS ( Beceriler ) Empty
MesajKonu: Age Of Conan SKILLS ( Beceriler )   Age Of Conan SKILLS ( Beceriler ) Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 5:10 pm

SKILLS ( Beceriler )

Karakterinize artı beceriler ekleyebilirsiniz.Her level atladığınızda size belli miktarda (40) skill puanı verilir.Bu puanları dilerseniz istediğiniz skillin üstüne gelip Left Alt+Left Click yaparak sıfırlayabilirsiniz.Eskiden ücretsiz olmasına karşın artık ücret talep etmektedir.

Perception ( Algı ) : Çevrenizi inceleme oranınızı arttırır.Bu sayede gizlenmiş tuzakları ve düşmanları fark edebilirsiniz.
Bandaging ( Bandajlama ) : Dövüş dışında kendinizi iyileştirmenizi sağlar.Ne kadar fazla-o kadar hızlı iyileştirme
Renew Mana ( Mana Yenileme ) : Bandajın sağlık için değil mana olan içinidir.
Casting Concentraiton ( Büyü Konsantrasyonu ) : Rahatsız edildiğinizde büyünüzün iptal olmasını engelleyebilme becerinizdir.
Hiding ( Saklanma ) : Bu beceri sayesinde saklanabilir ve diğerlerinin sizi görmesini engelleyebilirsiniz.
Climbing ( Tırmanma ) : Oyunda bazı zaman karşınıza çıkan tırmanma yerlerine tırmanabilirsiniz.Her tırmanma yeri ayrı tırmanma puanı istemektedir.
Taunt ( Meydan Okuma ) : Taunt ne kadar yüksek olursa,düşmanın size dönme olasılığıda o kadar fazla olur.Tank olarak karakterler içindir.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Age Of Conan SKILLS ( Beceriler )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Age Of Conan KING CONAN
» Age Of Conan KİMMERYALILAR
» Age Of Conan STİGYALILAR
» Age Of Conan KEAIRA
» Age Of Conan KALANTHES