Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM Empty
MesajKonu: BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM   BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 2:05 pm

BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM?

Yaptığın büyünün tutması için büyü kulesi bölümünde görünen büyü
kıvamının yapmak istediğin büyü kıvamını karşılaması gerekmektedir.Eğer
büyü kıvamı yapmak istediğin büyü kıvamında değilse patlama olur ve
büyücülerin ölür.
https://koxpcu.yetkinforum.com

BÜYÜ YAPIYORUM AMA HER SEFERİNDE PATLAMA OLUYOR VE BÜYÜCÜLERİM ÖLÜYOR NE YAPMALIYIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» koautobot ilk kurulum nasıl oluyor acıklayıcı bi şekilde anlatırsanız sevinirim
» 1299 Assasian Skillerinde Patlama Efekti
» Runescape Online Büyü
» Acep Hatayı Nerde Yapıyorum Bilen Bi arkadaş varsa Yardımcı Olabilirmi lütfenn!!
» Tibia Online BÜYÜ TAŞLARI