Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Krallıklar SEVİYE-3

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Krallıklar SEVİYE-3 Empty
MesajKonu: Krallıklar SEVİYE-3   Krallıklar SEVİYE-3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 12:37 pm

SEVİYE-3

Bu aşama şuan için belli olan son aşama ama adminler oyunu geliştirmeye devam ediyorlar. Her an önümüze yeni bir seviye ile çıkabilirler. Oyunun bu kadar gerçeğe yakın olması insanları çeken başka bir yön.
Nasıl mutlu olunur?

- Pazarları 10-12 arasında camide vaaz dinleyerek. Her pazar bir kere dinleyebilirsiniz. Etkisi büyüktür.

- Kendiniz alıp yada başkasının size ısmarlmasıyla içki içerek. Bira, etkisi azdır, 2 yada 3 defa içmeniz gerekir.

Exclamation Dikkat: Fazla içki sizi sarhoş yapar. Ne kadar çok sarhoş olursanız karakterinizle iş yapabilmeniz o kadar azalır. ör: pazardan mal alırken hıh ne bu şimdi gibi yazılar çıkar bir daha alış girmeniz gerekir.
Exclamation Fazla alkol karakter özelliklerinizi gün boyunca kaybetmenize neden olur. Çok fazla içerseniz kayıplarınızda artar.

Tahminler (Altta yazanların daha tam kesin değil):

- Çalışmadan gününüzü geçirmek mutluluğu artırır

- Tavernada düzenli zaman geçirmek mutluluğu artırır

- İyi ruh hali aşağıdaki olayları yaşama şansınızı artırır.

Exclamation Madende çalışmak ruh halinizi düşürür.

- İyi anlaşmalar yapmak ruh halinizi artırır.
Ör. Eğer 100 akçe harcarsanız ve 150 alırsanız, Ruh halinin iyi yönde etkilenir.

- Dilencilere para vermek itibar puanı kazandırabildiği gibi sizi mutluda yapar

Olaylar (Aşırı Mutlu olunca Hadiselerinizde alttakilerden biriyle karşılaşabilirsiniz.)
https://koxpcu.yetkinforum.com

Krallıklar SEVİYE-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Krallıklar Seviye-2
» Krallıklar Seviye-1
» Rönasans Krallıklar Seviye-0
» Rönasans Krallıklar Seviye atlama
» 46. Seviye Görevleri