Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CROSSFIRE AUTO-BAN BYPASS // BY MaxUS

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

CROSSFIRE AUTO-BAN BYPASS // BY MaxUS Empty
MesajKonu: CROSSFIRE AUTO-BAN BYPASS // BY MaxUS   CROSSFIRE AUTO-BAN BYPASS // BY MaxUS Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:23 pm

Arkadaslar son updatelerden sonra yeni hackleri onlemek amaciyla auto ban sistemi getirildi ve z8 games artik hack kullanimini tamamen kaldirmaya calisio! simdi anlattiklarimi uygularsaniz her zaman auto bandan kurtulursunuz ve rahatca hack kullanimina devam edebilirsiniz

her oyundan once ve sonra mutlaka asagida gosterdiklerim yapilmalidir!

-Go to Computer
-Go to C Drive
-Go to Program Files
-Go to the z8 games Folder
-Go to the Crossfire Folder
-Go to the Report Folder

C:\Program Files\Z8Games\CrossFire\Report - bunun icindeki bunun içindeki tüm dosyaları oyundan çıkınca silin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CREDITS

MaxUS

BMX14[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
https://koxpcu.yetkinforum.com

CROSSFIRE AUTO-BAN BYPASS // BY MaxUS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SpeedKoxp II v0.12 [ 1823 ] Added Auto BDW Auto CHAOS ~ MultiUpgrade.
» GhostBot v2.4 Patch 1823 - English Language Auto buff - Ac Auto Repair [TPT Fix, All Archer Skils Working]
» GhostBot v2.3 Patch 1818 - English Language Auto buff - Ac Auto Repair [TPT Fix, All Archer Skils Working]
» GhostBot v2.3 Patch 1820 - English Language Auto buff - Ac Auto Repair [TPT Fix, All Archer Skils Working]
» CrossFire Rozetler