Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Crossfire Online Karakter Oluşturma

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Crossfire Online Karakter Oluşturma Empty
MesajKonu: Crossfire Online Karakter Oluşturma   Crossfire Online Karakter Oluşturma Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:08 pm

ADIM 1

1. İlk önce size bir isim bulun ve yazın.
2. Kullanıp, kullanılmadığını test etmek için ''confirm'' tuşuna basın. Eğer kullanılmıyorsa ''OK'' tuşu ile devam edin. Kullanılıyorsa Başka bir nick bulup tekrar deneyin.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ADIM 2

1. Doğru bir karakter ismi setiyseniz şimdi karakter alacaksınız.
2. Bir maça katılmadan önce karakter seçmek zorundasınız. Bir kere seçersiniz. Daha sonra bu karakterlerler gibi ek karakterleri belirli bir zp karsılıgında ''İtem Shop''dan alabilirsiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ADIM 3

1. Karakterinizi aldıktan sonra ''M16'', ''M700'' ve 2 tane el bombası alacaksınız. Bunlar oyuna baslamanız için temel silahlar.
2. Bir süre sonra bu itemlerden sıkılacaksınız. İtem Shop'dan yeni silahlar elde edebilirsiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Crossfire Online Karakter Oluşturma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Crossfire Online ZP Ve BP Nedir?
» Crossfire Online clana Girmek
» Crossfire Online Bunny Hop nedir
» Crossfire Online cerberosss HACK-2
» Crossfire Online hakkında bilgi