Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yetenekler Penceresi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Yetenekler Penceresi Empty
MesajKonu: Yetenekler Penceresi   Yetenekler Penceresi Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:56 pm

Yetenekler Penceresi

Yetenekler savasçı, büyücü ve sifacıların kullanabilecekleri, savasta büyük avantaj yaratan özelliklerdir. Yeteneklerini iyi kullanabilen bir oyuncu, bu konuda eksik olan oyunculara bariz bir üstünlük saglar. Yeteneklerin ne ise yaradıgı ve kullanım alanları elinizdeki rehberin ilerleyen kısımlarında ayrıntılarıyla açıklanacaktır. Simdi, yetenekler pencerenizin nasıl çalıstıgını ve bu yeteneklerin nasıl ögrenildigini açıklayalım.Kısayol panelinde, “el” simgesine tıkladıgımızda, yetenekler penceresi açılacaktır. Bu kısımda, bir takım simgeler görecesiniz. Bu simgeler, yetenek simgeleridir ve savasçı, büyücü ve sifacılarda farklıdır. Eger herhangi bir simgenin üzerine fare imlecinizle gelirseniz, o yetenegin özelliklerini görebiliriz.İKV oyununda her seviye atladıgınızda 1 yetenek puanı kazanırsınız. Bu puan yetenekler penceresinin alt kısmında birikir. Eger bir yetenegi kullanabilmek istiyorsanız o yetenege en
az 1 puan yatırmanız gerekir.Yetenekler seviyelerine göre sıralanmıstır. lk sıradaki yetenekler 1nci seviyede, ikinci kullanmadıgınız ve yer isgal ettigini düsündügünüz yetenekleri seçtikten sonra S ikonuna tıklayarak, üretim pencerenizden silebilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Yetenekler Penceresi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul Kıyamet Vakti Yetenekler Bölümü
» Popomundo Yetenekler
» Gerekli Skilller (Yetenekler):
» Sokak Çeteleri Yetenekler
» HATTRİCK Online Özel Yetenekler