Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Banka’yı kullanma

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Banka’yı kullanma Empty
MesajKonu: Banka’yı kullanma   Banka’yı kullanma Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:55 pm

Banka’yı kullanma

Oyunda, banka binasının önünde bulunan “bankacı” karakterine farenizin sag tusu ile tıklayarak Kasamı göster seçeneginizi seçerek, banka kasanıza ulasabilirsiniz. Esyalar pencerenize sıgmayan önemli esyalarınızı farenizin sol tusu ile sürüklemek sureti ile kasanıza
koyabilirsiniz. Oyuncular arası esya alısverisi Herhangi bir oyuncuyu seçerek, farenizle isminin üzerine gelip sag tusla tıklayarak alısveris penceresini açabilirsiniz.Bu pencerede sol taraf size, sag taraf alısveris yaptıgınız oyuncuya ayrılmıstır. Esyalar
pencerenizden istediginiz bir esyayı sol taraftaki bölümlerden birine koyarak oyuncuya o esyayı teklif edebilirsiniz. Aynı sekilde sag taraftaki bölümlerdeki esyalar da size teklif edilen esyalardır. Bölümlerin hemen altında, gene sol tarafta sizin teklif ettiginiz para miktarı “+” ve “-“ simgelerine tıklayarak arttırılıp, azaltılabilir. Sag tarafta ise, size teklif edilen para miktarını görebilirsiniz. ki taraf da tekliflerini ortaya koyduktan sonra, alısverisi gerçeklestirmek için yesil olan onay simgesine basmanız gerekmekte. Bu islemden sonra onay simgesinin rengi beyaza dönecek ve karsınızdaki onaylayana kadar bekleyeceksiniz. Eger alısveris yaptıgınız kisi bu esnada, tekliflerinde degisiklik yaparsa, beyaz olan onay simgeniz tekrar yesile dönecek ve tekrar onaylama yapmanız gerekecektir. ki taraf da onaylama yaptıgı takdirde, eger sizin ve karsınızdaki kisinin esya penceresinde yeterli yer var ise, alısveris
gerçeklesecektir ve objeler esyalar pencerenizdeki bos yerlere yerlesecektir.

İpucu: Eger para miktarını ayarlamak için kullanılan “+” ve “-“ simgelerine shift’e basılı tutarak tıklarsanız, tek tıklayıs da normalin 10 katı arttırma ve azaltma yapabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Banka’yı kullanma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ZooMumba Kullanma Kılavuzu
» Ran Online banka
» Karahan online banka
» Interbot MultiKontrol - Oto Banka , Sat , Al - 1886
» 4story İtemlerin koyulacağı yer. (Banka)