Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İKV Oyununun Karakter Sınıfları

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İKV Oyununun Karakter Sınıfları Empty
MesajKonu: İKV Oyununun Karakter Sınıfları   İKV Oyununun Karakter Sınıfları Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:45 pm

İKV Oyununun Karakter Sınıfları:
İKV oyununda karakterlerin seçebilecegi üç sınıf vardır. Bu sınıflar savasçı, büyücü ve sifacıdır. Oynanıs olarak büyük farklar içeren bu sınıflardan birini seçmeden önce, her birinin özellikleri neler, inceleyelim.

Savasçı: Savasçılar, yakın dövüs silahları ile düsmanlarına çok yüksek hasarlar verebilirler.En dayanıklı zırhları giyerler. Yüksek saglık puanları nedeniyle oldukça zor ölürler. Aynı zamanda yakın dövüs silahlarına göre daha az hasar veren menzilli silahları da basarıyla kullanırlar. Yeteneleri dövüs amaçlıdır ve çok etkilidir.

Dezavantajları: Düsük kudret puanları nedeni ile, diger sınıflardan daha az yetenek kullanabilirler. Menzilli savaslarda büyücüler kadar etkili degildirler.

Büyücü: Büyücüler, menzilli savasta, uzun mesafeden etkili büyüleri ile oldukça tehlikelidirler. Büyülerinin verdigi hasardan korunmak mümkün degildir. Sadece dirençler vasıtası ile etkileri azaltılabilir. Oyunda birim zamanda en büyük hasarı büyücüler verir.
Dinlenmeden çok sayıda büyü atabilirler.

Dezavantajları: Yakın dövüste çok etkisizdirler. Düsük saglık puanları nedeniyle Savasçı ve sifacılara göre çok çabuk ölürler.

Sifacı: Yakın dövüste savasçılar kadar olmasa da oldukça etkililerdir. Ancak asıl özellikleri iyilestirme yeteneklerindedir. Baska bir sınıfta olmayan bu yetenekler yardımıyla bir grubun vazgeçilmezi olurlar. Zamana yayılmıs hasar veren zehirleme gibi büyüleri oldukça etkilidir.Aynı zamanda ölen bir arkadaslarını yeniden diriltebilirler.

Dezavantajları: Birim zamanda verdikleri hasar, büyücü ve savasçılardan daha düsüktür. Menzilli savaslarda çok etkili degildirler.Bu üç sınıftan birini seçmeden önce, sınıfların dengelerinin oldukça iyi ayarlanmıs olduklarını ve hangi sınıfı seçerseniz seçin, oyuncuya karsı oyuncu (OkO) müsabakalarına sonucu belirleyecek unsurun, sizin taktikleriniz ve yeteneginiz oldugunu unutmayın.Simdi oyuna ekranına geri dönelim ve menülere bir göz atalım. F1 tusuna basarak asagıdaki yardım ekranının aynısını oyunu oynarken de açabilirsiniz.

İlk olarak karakter bilgisi penceresinin açıklamasını yapacagız. Bu pencereyi, kısa yol
panelindeki adam ikonuna tıklayarak açabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

İKV Oyununun Karakter Sınıfları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 9Dragons Online Karakter sınıfları
» Dofus Online Oyununun Hikayesi
» karakter yapılandırması
» ZuOnLine Karakter !
» 4Story Karakter Bilgisi