Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Final Showdown (boss2)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Final Showdown (boss2) Empty
MesajKonu: Final Showdown (boss2)   Final Showdown (boss2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:50 am

Final Showdown (boss2)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Burada hangi yoldan giderseniz gidin sonuçta Makron'un karşısına çıkıyorsunuz. Onu artık bir şekilde öldürtükten sonra bu mekanı inceleyin. İki yanda düğmeler ve düğmelerin hemen yanında yerde platformlar olacak. Hangi düğmeye basarsanız diğer taraftaki platform açılacak. Açılan yoldan aşağıya inin ve ortada roketlerle süslenmiş yolun sonuna gelin. Duvarda bir çatlak var, ateş edin=> Ve karşınızda id Gallery! (secret1) Burada oyunun yapımında emeği bulunan insanları görebilirsiniz. Resimlerin önündeki düğmeler bazen hoş bazen tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Burayı da gördükten sonra artık geri dönüp roketli koridorun karşısında bulunan düğmelerden birine basın ve açılan geçitlerden biriyle dışarı çıkın. Daha sonra asansörlerle aşağı oyuna başladığınız noktaya doğru gidin. Bu sırada yan taraflarınızda 3 adet oda göreceksiniz. Bunlardan ortadaki sizi Dünya'ya geri götürecek olan transport. Siz de buna biniyor ve son demoyu izliyorsunuz. UNIT 9 TAMAMLANDI!EXTRA:Evet aslında id'nin burada bir sürprizi daha var hem de bulması çok kolay. 'id Galley'de tüm düğmelere bastınız ve en son En son Tim Willits'in resmiyle karşılaştınız. (Basınca dönen resen) Burada biraz solunuza bakın, bir delik göreceksiniz. Bu delikten aşağı inip yolun sonuna kadar takip edin. Aaa, o da ne? Bir tank ve 2 Iron Maiden ne yapıyor orada! Cık cık cık, çok ayıp...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Final Showdown (boss2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DiRT Showdown / indir / dowland
»  Final Mt2
» AutoSelect FINAL Version
» Final Drive Nitro - Full - Oyun indir
» Pvp Pedal v1.7 [Final] Pedal Programı ( Ko 1299 2014