Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Outlands (strike)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Outlands (strike) Empty
MesajKonu: Outlands (strike)   Outlands (strike) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:48 am

Outlands (strike)Bu bölüm için yazılacak pek birşey yok. Gerçekten çok basit, yolu takip ediyorsunuz. İlerlerde karşınıza beyaz bir nesne çıkıyor. Bu 'airstrike marker' ve havadan desteği yönlendiriyor. Siz yine tek yön devam ediyor ve kırmızı bir boruyla karşılaşıyorsunuz. Borunun içine girdiği yapının sağ alt taraflarına 'airstrike marker'ı bırakıyorsunuz ve biraz uzaklaşıyorsunuz. Havadan gelen saldırılarla burası uçuruluyor ve siz de saldırılan binaya yakın olan kapıdan girip olayı bitiriyorsunuz. UNIT 7 TAMAMLANDI!EXTRA:[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Quake II'nin sürprizleri devam ediyor ve sonlara yaklaştıkça çoğalıyorlar. Research Lab'da oyuna başlar başlamaz geldiğimiz odanın sol tarafında iki pencere var. Bunlardan soldakinde bölümün başında sadece kan var. Ben her zaman hapsedilmiş insanları da belki mermi falan çıkar diye öldürüyorum ama bölümün sonunda buraya geri döndüğümde camda "Kill me" yazdığını gördüm. Daha sonra Internet'te araştırdığıma göre bölümde yer alan 7 adet denizciyi öldürdüğümüzde (bunlar sarı değil mavi giyiniyorlar) bu pencerede "kill me" yazıyormuş. Vay be...
Her neyse, tabii ki cama ateş ediyorsunuz ve kırıp içeri giriyorsunuz. Biraz ilerde bir "kill me" camı daha. Ve tam buraya geldiğinizde ekranda "A.H.D.S.S.I.B.H bjjc" yazıyor. Ama anlamını bilmiyorum, belki de Amerikan Ordusu'yla ilgili bir espridir. Ama anlamını öğrenirseniz lütfen bana da bildirin...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Outlands (strike)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 & Counter Strike 1.5 & Half Life MAP ARŞİVİ
» Counter Strike 1.6 Hileleri
» counter strike 1.6 full
» Counter Strike 1.5 FULL
» Koxpers v0.1 [1821] FIX ADS - CS Strike