Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Launch Command (command)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Launch Command (command) Empty
MesajKonu: Launch Command (command)   Launch Command (command) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:48 am

Launch Command (command)[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Solunuzda dönen şey BlackHole Jenaratörü oluyor. Ama ne kötü yanına çıkamıyorsunuz. O zaman siz de 'rocket jump' yapın. Daha önce hiç yapmadınızsa öğrenmenin zamanı geldi geçiyor. Duvarlardan birine yaklaşın, tam ileri doğru zıplarken ayağınıza bir roket sallayın. İşte üstündesiniz, biraz ilerleyin aşağıda neler de varmış=> BFG10K, cells, sağlık, bullets (secret12) Zaten secret place buldun yazarken "Ah, siz manyak 'rocket Jump'cılar" diye bir mesaj çıkıyor, bu da sanırım oraya ulaşmanın başka bir yolu olmadığını gösteriyor. Ama allaha şükür, geri dönmek için bir merdiven koymuşlar da 2. bir 'rocket jump'a gerek kalmıyor. Evet artık karşınızdaki kapıdan girip düz devam edin. Yeni geldiğiniz odada soldaki kapıdan girip yeni bir odaya ulaşın. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu odadaki kapının ardındaki asansörle üst kata çıkıp buradaki dümeni çevirin ve aşağı inin. Bundan sonra geri dönüp bu sefer diğer yoldan gidin, ve buradaki dümeni çevirin. Bu dümeni de çevirdikten sonra bulunduğunuz üst katta sağdan veya soldan giderek yeni bir kapıyı geçin. Dairem halinde olan yolda sağınızdaki ilk kapıdan girin. Yeni geldiğiniz odanın ortasında havuz ve açılmayan bir kapı var. Sağda ve solda bulunan asansörlerle üst kata çıkıp iki dümeni de çevirin ve dairemsel yola geri dönün. Üstünde kırmızı tabelası olan kapıdan girin. Sondaki odada iki yandaki kasalara ateş edin, pencereden jenaratörün yok olduğunu görebilirsiniz. Şimdi biraz önceki havuzlu odaya geri dönün. Artık kapıdan girebilirsiniz. Kapının iki tarafında da camlar var ve soldaki çatlak. Ateş edin, içeri atlayın=> Mermiler (secret13) Geri dönüp 'Outlands'a geçin.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Launch Command (command)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DOS (Command Line, CMD) Üzerinden Karakter GM yapımı
» "Command" bölümü acıklama?