Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Big Gun (biggun)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Big Gun (biggun) Empty
MesajKonu: Big Gun (biggun)   Big Gun (biggun) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:47 am

Big Gun (biggun)Şimdi Big Gun'dayız. Big Gun'da herhangibi bir secret yok ve siz buradaki tüm canlıları Invulnerability, Quad-Damage gibi yararlı şeylerle öldürüp, son bir düğmeye basarak ta Big Gun'ı yok etmelisiniz. Daha doğrusu Big Gun'ı yok ettirmlisiniz, çünkü hava desteği hazır ve sizin defans sistemlerini yok etmenizi bekliyorlar. Tabii siz de onların saldırısı başlayınca oradan uzaklaşöalısınız. Bunun için oyunun başına dönüp burada başta açılmayan kapıdan girip hemen taşıyıcıya kendinizi atmalısınız. UNIT 6 TAMAMLANDI!EXTRA:[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Hatırlarsanız UNIT 1'de Lost Station'da oyuncak bir ördek Quake II'de bizi karşılayan ilk hayvan olmuştu. Ama DopeFish mutlaka yaşıyor olmalıydı ve Quake II'de yer alması kesin gibiydi. (DopeFish'in ne olduğunu ve Quake I'de onu bulamadıysanız Quake I Secrets Sayfası'ndan okuyabilirsiniz) Ve sonunda o da Quake II'de karşımıza çıkıyor ve hem de bulunması Quake I'e göre oldukça zor.Öncelikle UNIT'in sonunda 'The Reactor'den 'Big Gun'a geçmeyin. Normal kapısından Cooling Facility 1'e ilerleyin. Burada bölümü normal oynarmış gibi akarsuların sonuna kadar ilerleyin. Sondaki silindirler vasıtasıyla yukarı açık havaya çıkın. Burada tekrar kendinizi akarsuya bırakırsanız aşağı, bölüm başına dönersiniz. Bunun yerine açık havadayken -ekran görüntüsünden de anlayabileceğiniz- havuza atlayın. Havuzda yeni bir delik açılmış olacak, içeri girip suyun üstüne çıkınca çatlak bir sütun göreceksiniz. Çatlağa ateş edin ve karşınızda DopeFish! "Design is Law"...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Big Gun (biggun)
1 sayfadaki 1 sayfası