Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Warehouse (ware2)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Warehouse (ware2) Empty
MesajKonu: Warehouse (ware2)   Warehouse (ware2) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:41 am

Warehouse (ware2)
Supply Station'dan çıkar çıkmaz dümdüz karşıya Warehouse kapısına girin. Solda gördüğünüz dolum yerine yaklaşıp bir power cube bırakın ve ilerdeki asansörü çalıştırıp yukarı çıkın sağa ve Warehouse kapısına.
Warehouse doğal olarak karanlık, sağdaki koridorun sonuna bir power cube daha bırakıp asansörle yukarı çıkın. Köprünün sonunda geldiğiniz odada aşağı inip sol taraftaki koridora sapın ve koridorun sonundaki asansörle inin. Bu yeni odada da bir power cube'ü yerine koyup asansörle tekrar yukarı çıkın. Burada çalışan bantın üstünden karşıya geçip sağa dönün. Her iki yandaki düğmelere de basıp önünüzdeki asansöre binin.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Düz devam edip geldiğimiz alanda aşağı atlayın, son power cube'ü de buraya bırakın ve ikili kargo yükselticisinin sağ tarafta olanına binin ve sağdan devam edin. En yukarı katta kapının sol ilerisindeki düğmeye basın ve kapının önüne gelmiş olan kutuyu patlatıp kapıyı açın. Kapıdan girip devam edince sol tarafta bir düğme olan odaya geldiniz; tabii ki düğmeye basın. Oluşan merdivenlerden en aşağı inerken solda en son cama ateş edin. Kırılan camın yerine geçip karşıda sağdaki kırmızı kutuya atlayın. Duvarla kutu arasında bir düğme var. Ateş edince merdivenin altında bir kat açılacak , buraya inin => mermi, sağlık, jacket (secret7) Tekrar yukarı gelip kapıdan devam, karşıdaki geniş odadan girer girmez hemen soldaki düğmeye basın. Sonra soldaki kutuların arkasındaki klavyeye dokunun ve geri dönüp sağda açılan kapıya girin. Sola devam edip odanın tavanındaki düğmeye ateş edin ve sağda oluşacak merdivenden çıkın => Quad Damage (secret8) Aşağı inip bu odadaki düğmeye basın ve geri dönün, kargo asansörlerinden biriyle karşıya geçin. Kapıdan girip düğmeye basın ve devam edin , son odada EXIT düğmesine basın.UNIT 2 TAMAMLANDI!
https://koxpcu.yetkinforum.com

Warehouse (ware2)
1 sayfadaki 1 sayfası