Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler Empty
MesajKonu: Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler   Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:12 pm

Konu tamamen bana(ABDULKAHHAR) aittir ve alıntı yapmadan önce izin almalısınız.
Size herkesin credits harcayarak aldığı ama benim bulduğum yöntem sayesinde bedava alınan haritaların linkleri:
Bug Type:[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]
Linkin sonundaki 7 yi 8 yapın Ground Type
Linkin sonundaki 7 yi 9 yapın Normal Type
Linkin sonundaki 7 yi 10 yapın Rock Type
Linkin sonundaki 7 yi 20 yapın Grass Type
Linkin sonundaki 7 yi 21 yapın Fire Type
Linkin sonundaki 7 yi 31 yapın Water Type
Linkin sonundaki 7 yi 32 yapın Ice Type
Linkin sonundaki 7 yi 33 yapın Electric Type
Linkin sonundaki 7 yi 77 yapın Cloud Map
Linkin sonundaki 7 yi 80 yapın Psychic

Eğer yeni bir harita çıkarsa linkini nasıl buluruz:
"Spend My Credits" sayfasına gidin. Orada yeni çıkan haritanın üzerine fareyi getirin. İnternet sayfanızın en altındaki Durum çubuğunda yazan linkteki sayıyı verdiğim linkteki 7 nin yerine yazın.

Size oyun ile ilgili bir ipucu daha vereyim. Bu ipucu ile pokemonlarınızı daha hızlı geliştirebilirsiniz. Hemen ipucunu vereyim:
Yeni bir pokemon satın aldığınızda veya yakaladığınızda hemen Koga' nın Koffing' i ile savaştırın. Koffing hemen "Selfdestruct" isimli saldırısını kullanmaya başlar ve hem kendi hem de bizim pokemonumuz ölür; ama bizim pokemonumuza exp gelir ve böylece level atlar.

Size bir ipucu daha vereyim. Bu da paramızı hızlı artırmak ile ilgili bir ipucu. Önce 100 lvl bir ateş pokemonu bulmalısınız. Örneğin ben de Entei var. Eğer varsa hemen Grass Trainer ile savaşın. Grass Trainer benim pokemonumun canını bile indiremiyor. En iyisi siz de 100 lvl bir Entei alın. Grass Trainer yenilince size 10000$ veriyor. Yendikten sonra F5 tuşuna basın veya sayfayı yenileyin ve tekrar savaşıp kazanın.

Size bir ipucu daha vereyim; ama bu ipucunu ben keşfetmedim. ! H0tSh0t ! isimli oyuncuyu arkadaş ekleyin ve evini ziyaret edin. Bu oyuncunun evinde efsanevi pokemonlar çıkıyordu; ama şimdi çıkıyor mu bilmiyorum.

Lütfen emeğe saygı®!!!
https://koxpcu.yetkinforum.com

Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pokemon Crater - Battle Arena Beta 0.1 İpuçları ve Hileler
» Pokemon Crater Profil Ayarları
» Pokemon Crater takım degişdirmek
» Pokemon Crater Hakkında Bilgi
» Pokemon Crater Üyelik Alımı