Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2Moons/Dekaron Incar solo kasma rehberi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

2Moons/Dekaron Incar solo kasma rehberi  Empty
MesajKonu: 2Moons/Dekaron Incar solo kasma rehberi    2Moons/Dekaron Incar solo kasma rehberi  Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:37 pm

Incar solo kasma rehberi
Incar tek başına(solo kasma rehberi)
Deneyimlerimden incarın tek başına da kasabilecegini ve spot kapatabileceğini gördüm.Hangi levellerde hangi moblarda kastığımın bir listesini yaptım. Eğer ki birisi benim spotum kasmaya daha uygundu şu levelde derse mümkündür. Oyunda gerçekten kasmaya uygun iyi spotlar vardır. Kendinizi nerde rahat hissederseniz orda kasın.

Level - YER -yaratıklar/açıklamalar
1-8 - Çaylak bölgeleri- Bu levelde görev canavarlarını öldürün ve biraz da level kasın (görevler herzaman çaylaklara kasmasını da öğretmek için idealdir.)

7-15 - North Morte/Ares - burdaki mobları öldürün (requireste blaverus/mofa ve larva/spider görevler loa/braiken)

14-16 - Denebe - Lizardmen & Lizardmen Knights,eğer denebe portalını biraz geçerseniz size uygun ve boş spotları rahatlıkla görebilirsiniz
16-20 - Denebe - Mantises. Burada bir süre level kastım. Tam bir bela. Özellikle spotu boş bulmak zor.

18-24 - Castor Cave - Zombie Hosts

18-20 - Castor Cave - Skeleton Archers & Fighters

18-24 - Norak Cave - Yeterians/Yetarian Bows

26-30 - Heiharp - Penril Knights & Fighters(AoE) 3veya 4 canavarı alanla kesebilirsiniz ve hunterları da eğer gerekirse.

27-30 - Requies - Helioms farmer dan görevi alın ve onu yapın. Bu size gerçekten sağlam exp getirecektir.)

30-32 - Requies - Sylvans (büyük istakozlar plajdaki) Farmer ın karısından görevi alın.Bu da iyi exp verecektir görevin sonunda.

32-34 - Requies - Nihilis(AoE) Bunlar alan skillerinizle rahat kesebileceğiniz yaratıklardır, bunlarla ilgili Requiesteki Lukasta 100 tanesini öldürmeyle ilgili görev vardır.

34-36 - Requies - Echidnas(AoE, myrmaid looking things), nihilis görevini bitirdikten sonra lukas tan görevi alın.

36-38 - Requies - Asrons(AoE) bir kere daha, Lukastan görevi alın echidnas görevini bitirip.

40-50 - Frozen Valley of Vengence - Kuzeye doğru gidin güçlü moblar ordadır.Aradan görevi de çıkarın. Bu görevler sizearmor &4 soketli helm verecektir
34-50 - Requies Instant Dungeon - Sıkılana kadar zindandan çıkmayın yapabileceginiz kadar yapın. Size pahalıya patlayabilir çünkü 41 e kadar tamamlamanız mümkün degildir.

ALINTIDIR....
https://koxpcu.yetkinforum.com

2Moons/Dekaron Incar solo kasma rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2Moons/Dekaron Level Atlama Rehberi
» 2Moons/Dekaron Dead Front Rehberi Herşeyi ile Resimli Ayrıntılı Anlatım
» 2Moons/Dekaron Online MP3 PLAYER
» 2Moons/Dekaron Bagi Warrior
» 2Moons/Dekaron Online Segnale