Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2Moons/Dekaron Online Kanat Gorevi.

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

2Moons/Dekaron Online  Kanat Gorevi. Empty
MesajKonu: 2Moons/Dekaron Online Kanat Gorevi.   2Moons/Dekaron Online  Kanat Gorevi. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:36 pm

Kanat gorevi yapımı Parca Templede Gerceklesmektedır Oraya tp olup
Düz gidip sag donun kanatlı bir npc olacak gorevimizi bundan alıyoruz
Nakit 50m paramiz ve 30 light balls 20 tane bone ve 50 tane feather mız olması gerekli
bunlar nerdenmı cıkar dıeceksınız light balls ve bone +85 (avalon island) Simdi tam adı aklımda diil de sole 2 sı yan yana ucan bısıler var thunder balls mıydı neydı adı onlardan light ball topluyacaksınız 30 tane sonra aireses ler var iceri giriorsunuz kırmızı yaratıklar buyuk onlardanda 20 tane toplayıp crespo ya gıdıorsunuz (parca temple tp ol sonra ordanda crespo) sonra burda da elvion diye bir canavarlar var uzakta bıraz cık boyları uzun goruceksınız zaten onları kesın ıclerınden feather duscek yani tüh dusecek
en zor ve sıkıcı kısmıda bu tuhlerı toplamak 50 tane topluyacaksınız butun malzemeler bıttıkten sonra 50m paramızıda tamamladıktan sonra gorevi aldıgımız yere verip kanadımızı takabılırız

Server bakımda olmasa sslerle anlatacaktım sımdılık bukadar server acılsın resımlı anlatımda yaparım ıstek olursa

Kesinlikle alıntı değildir kendim yazdım
https://koxpcu.yetkinforum.com

2Moons/Dekaron Online Kanat Gorevi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dekaron Online Kanat
» 2Moons/Dekaron Online Segnale
» 2Moons/Dekaron Online MP3 PLAYER
» 2Moons/Dekaron Online OYUNDAKİ KARAKTERLER
» 2Moons/Dekaron Online ITEM UPGRADE