Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

9Dragons ile devasa online dövüşler!

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

9Dragons ile devasa online dövüşler! Empty
MesajKonu: 9Dragons ile devasa online dövüşler!    9Dragons ile devasa online dövüşler! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:22 pm

Dragons ile devasa online dövüşler!30 Ağustos 2010, 17:30
Dövüş temalı MMORPG geliyor

GamersFirst ve Indy21 yeni dövüş sanatları temalı MMORPG'yi sunuyor: 9Dragons!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu konuda okuyacaklarınız:

• 1Dövüş temalı MMORPG geliyor
  • 29Dragons'un PvP farkları

Free2Play online oyunların gözde adreslerinden GamersFirst, 9Dragons'u yayınlamak için Koreli oyun geliştirme firması Indy21 ile kurduğu ortaklığı duyurdu.

Dövüş sanatları temalı MMORPG'lerin en iyisi 9Dragons, daha önce Acclaim Games tarafından yayınlanmıştı. Oyunun GamersFirst sürümü Eylül 2010'da yayınlanacak. 9Dragons'un mevcut oyuncuları sahip oldukları eşyaları ve karakterleri dönüşüm sürecinin sonunda oyunun yeni halinde de kullanabilecekler.

9Dragons, Feodal Çin'in Ming Hanedanlığı döneminde geçen bir dövüş sanatları MMORPG'si. Oyuncular, Çin Dövüş Sanatları'nın efsanevi klanlarının üyeleri olarak devasa kaleleri fethetmek için uçsuz bucaksız topraklarda birbirleriyle kıyasıya bir PvP mücadelesine girişecekler.
https://koxpcu.yetkinforum.com

9Dragons ile devasa online dövüşler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 9Dragons Online Haritalar
» 9Dragons Online Shi Zang
» 9Dragons online hakkında
» 9Dragons Online CLAN Sistemi
» 9Dragons Online Karakter sınıfları