Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Askeri Akademi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD  Askeri Akademi Empty
MesajKonu: WYD Askeri Akademi   WYD  Askeri Akademi Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:43 pm

Çeviri biraz zor oldu ama sonunda askeri akedemi bölümünü çevirdim.Bazı yerlerde anlamsız kelimeler olabilir.Mazur Görün [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

- Askeri Akademi

• Tanışma

Wyidians sonunda, onların son karşılaşmasında Bor'un gazabını bitirdi. Bor'un yenilgisinden sonra, Wydians, bütün kaynakların, Bor ve onun kölelerinin saldırısı esnasında yok ettiğini iade etmek zorunda olacak. Yıkıntılar ve sınır işaretleri, açıkça birçok harabiyetin, Tanrı Bor'un saldırısı esnasında meydana geldiğini gösteren dünyanın etrafında bütün görülebilir. Birçok insan, çekti, ve bazıları hatta, mücadele esnasında öldü.
Bundan dolayı şimdi, iki krallık, birçok, yeni ve kuvvetli üyelerin büyük ihtiyacında onun kendi şanına onların krallıklarını arkada tekrar inşa etmek için onlara yardım etmek içindir. İki krallık, bir akademiyi yeni Wydians'ın, eğitebildiği yere tutmayı kararlaştırdı, onlar, düzeye onların serbestçe, neyin onların, ait olmayı istediği krallığın olduğunu seçebildiği yeri uzanıncaya kadar. Bu proje, yaklaşan büyük göğe ait savaşın hazırlığında onların krallıkları için yeni üyeleri büyükçe toplamak için yapıldı.
Hekalotia ve Akeronia krallıkları, onların krallığı için birçok, yeni ve kuvvetli üyelerin büyük ihtiyacında kendi krallıklardır. İki krallık, bir akademiyi yeni wydiansın, eğitebildiği yere tutmayı kararlaştırdı, onlar, düzeye onların serbestçe, neyin onların, ait olmayı istediği krallığın olduğunu seçebildiği yeri uzanıncaya kadar. Bu proje, büyük göğe ait savaşın hazırlığında onların krallıkları için yeni üyeleri büyükçe toplamak için yapıldı. Onların hedefi, onların krallıklarını kuvvetlendirmektir, bundan dolayı onlar, gelebilen herhangi bir meydan okumaya hazırlık yapılacak.
Bütün Wydians, yeni, veya 1-320'in düzeyleriyle, bu açık askeri akademi eğitimine katılmayabilir. Bütün stajyerler, hızla yukarıya düzeltmesi için bizim oyun operatörleri içimiz geçerek desteklenecek, onlar, 370'in düzeyine uzanıncaya kadar.
Orada, hızlı yukarıya düzeltmesi için her stajyere yardım edecek olan günlük faaliyetlerin bir dizisi olacaktı, ve eğlence daha çok sahip olmak, oyun içidir!

• Nasıl Katılıcaksın ?

Herhangi şekilde düzey 1-280'den wydians, akademiye katılabilir. Sadece oyun operatörü herhangi bir içini herhangi bir servisçide internet üzerinde bul, ve bu zamanlarda akademiye seni davet etmesi için ona sor:

01:00-02:00 Oyun Zamanı
08:00-09:00 Oyun Zamanı
18:00-19:00 Oyun Zamanı

• Yararlı Bilgiler

Su, oturumun, 3 farklı kaymada tutulacak olduğunu kaydırır.
Orada, oyun operatörleri içi oyunun hakkında herhangi bir soru için internet üzerinde olacak.
3 akademi birliği senin her hafta, büyük ödüller ve daha çok su tomarını alabildiğin yer vardır, senin suyun, oturumu kaydırdığı için.
Herhangi şekilde 370'in düzeyine uzanacak olan wydian, akademiden mezun olacak, ve akademiyi bırakmaya ihtiyaç duyacak, ama 10 oriharukon tozu ve 5 laktorerium tozuyla ödüllendirilecek.

• Zaman Tablosu
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

• Akademi Birliği
  • Zaman
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]
Akademi birliği, üç kere zaman farklı zamanlarda birliklerin birinde en azından katılmak için farklı zaman kuşaklarından bütün oyunculara şansı vermek için yapılır.

• Birlik Bölümleri

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]
Üç birlik bölümü vardır, bundan dolayı bütün akademi üyeleri, birliğe katılabilir.

• Kurallar ve esas noktalar
Turnuva, bir tek-çıkarma kuralını izler.
Biz, her bölüm için bir birliği tutacağız.
Hiçbir eski silah, izin vermedi.
Hayır+ 10 veya+ 11 zırh ve kalkanlar, izin verdi.
Hiçbir su perisi, izin vermedi.
Hiçbir dağ, izin vermedi.
Herhangi birisi, akademi birliğinin, 1 hafta boyunca yasaklanacak olduğunu kesmeyi kanıtladı.
Herhangi bir bölümde katılımcıların en az biri listesini teslim etmesi için herhangi bir operatörün başarısızlığı otomatik olarak, elenecek.

• Nasıl Katılıcaksın ?
Sadece akademi birlik zamanı esnasında internet üzerinde olan senin oyun operatörüne sor, ve operatörler, birlikten bir saat önce en az katılımcıların listesini teslim edecek.

• Ödüller
Şampiyon
Kolay 20 million exp
Orta 50 million exp
Zor 100 million exp
Şampiyonun her operatörü, 1 oriharukon tozunu alacak.
Tesellinin her operatörü, 1 oriharukon tozunu alacak.
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Askeri Akademi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wyd Askeri Akademi
» game of war akademi
» Askeri Birlikler - Tanıtım ve Detay
» Uygarlık Savaşı Online Askeri Birlik Alma
» Silk Road Akademi Sistemi/Honor Point-Nedir?-Nasıl Yapılır?