Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Elemental/Summoner

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD Elemental/Summoner Empty
MesajKonu: WYD Elemental/Summoner   WYD Elemental/Summoner Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:28 pm

Elemental/Summoner
Tamamen mükemmel skiller kullanan, Mükkemmel atack i olan summonlar cıkararak yüksek damageli skillerle ve dönüşümlerinde Bear a dönüşüp HP sini ordan alarak mükemmel bir türdür. Summon olursanız aşagıda gordugunuz yaratıgı (succubus) yaratabilirsiniz. Bu canavar 7 civari kaplan gucundedir ki en fazla 6 kaplan cıkarabilirsiniz. Skiller icinde alan ve yuksek damage ile vuran bir skill acılır. Hadi statlara gecelim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

2 tür build vardır.

Summoner( Sadece Summon yapıp tanklık eder)
Str : Kıyafetler icin.
Int : HEPSI !
Dex : 0
Con : 0
Soul : Full INT !...
Düşüncelerniz dogru. HP olmaz diyorsunuz degil mi ?? Bu char zaten HP icin degildir. Bu char guclu bir charınızın yanında summon yaparak atack ını cok yukseltmek amacıyladır. Ve ayrıca boss keserken tanklık etmesi icin de bu char gerekir. Sadece summon skillerini ve Ayı skillini alır tank olursunuz. Summonlarınız düşünemeyeceginiz kadar yüksek vururlar.

PVP Build.
Str : Kıyafetler için.
Int : Geri kalanların hepsi
Dex : Hiç...
Con : 500-1000 ne kadar HP istediginize gore ^^
Soul : Full Int !!!

Güzel bir açıklama sanırım ? Hadi Sıradaki Foema... En zoru gibi duruor ^^
ZAamanımı alıcak ^^ (Sizin icin Razz)
Foema Nedir ?

Foemalar büyü atack ve heal türünde olabilen te char tipidir. Bu char tipinin büyüleri genellikle bildiginiz büyücü tarzındadır. Atack derseniz, Yüksek atack def olmasının tek kotu tarafı HP sinin düşük olmasına ragmen bufflarıyla en yüksek deff e ulasan character tipi oldugundan dolayı cok fazla secilir. Black skillerini yani büyü skilleirni kullananlara Black Foema, Specialdaki bufflardan gücünü alanlara Battle Foema, Heal yapanlara da Blood Foema denir. Başlayalım.
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Elemental/Summoner
1 sayfadaki 1 sayfası