Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Nature Beastmasters

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD Nature Beastmasters Empty
MesajKonu: WYD Nature Beastmasters   WYD Nature Beastmasters Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:27 pm

Nature Beastmasters.

Bu classlar genelde Kalkan ve Bumerang tarzı şeyler kullanırlar. Veya 2 tane Axe(balta) kullandıkları olur. Bunlar Summon yapmazlar, skill kullanmazlar. Sadece buff basar dönüşür ve normal atack yaparlar. Atacklari defansları speedleri HPleri cok yuksektir. Kotu yonu olan tek sey resistance. Bu tür oyunun en iyi türlerindendir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

Skilleri gayet kolay, Oncelikle naturedekilerin hepsini alır, Sonra element bolumunden sadece 2 tane buff (elemental protector, Elemental Stream) alıcaksınız. Sonra Summonlardan da 1 tane 2 tane eglence icin alırsınız isterseniz. Summonlarınız cok az vururlar cunku INT vermediniz. Skillerin de az vurasının sebebi o. Hadi statlara gecelim.

There are a few stat builds,

Yüksek evasion.
Str : Itemlerin istedigi kadar.
Int : Itemlerin istedigi kadar.
Dex : Hepsi
Con : 800-900 arasi bir Con vermeniz gerekir. HP yüksek olması icin. ( Soul actıgınız zaman Full dex olmalıdır)

Yüksek damage(Düşük evasion/speed)
Str : geri kalan statlar.
Int : itemler icin gerektigi kadar.
Dex : 750.
Con : 800-900 arasi bir Con vermeniz gerekir. HP yüksek olması icin. ( Soul actıgınız zaman Full STR olmalıdır)

Hybrid build
Str : 500
Int : Itemlere gerektigi kadar.
Dex : Geri kalanlar.
Con : 800-1000
Soul : Dex,STR
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Nature Beastmasters
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LOCO Forces Of Nature