Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Parti konuları

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD Parti konuları Empty
MesajKonu: WYD Parti konuları   WYD Parti konuları Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:18 pm

oyundaki bazı şeyleri ii ögrenmek istiyorsanız hepsini okuyun lütfen .
Party
WYD'de bütün oyuncular, bir partiyi oluşturabilir. Bir partiyi oluşturmak, tecrübe noktası daha çok elde etmesi için oyuncuları sağlayacak. Bu, aşağı düzey oyuncuları veya yeni başlayanlar için özellikle tavsiye edilendir, onun, daha hızlı yukarıya düzeltmesi için onlara yardım edecek olduğu gibi, ve o, daha kolay oyunun, solo oynamaya kıyasladığını yapacak. Onların farklı becerilerini kullanıyor olan oyuncular, bir partide çok daha fazla etkili olacak.

Party Oluşturma
Sen sadece, bir zamanda bir partiye katılabilirsin. Sen, başka bir partiye katılabilmeden önce, sen, yeni partiye katılmak için senin güncel partinden bırakmaya ihtiyaç duyarsın. Hayvan ustasının çağırtılan canavarları hem de, parti üyeleri olarak kapsanır.

1.Party Nasıl Oluşturulur?
CTRL+ Sağ Mause Butonu ve diğer karaktere tıklayın.Sonra 'Partiyi oluştur' seçmesi için menüyü aç, ve seçilen karakterlere parti oluşturma mesajını yollamak.

2.Partye Katılmak
Parti kayıt mesajıyla parti penceresinin, gözüktüğü zaman, sadece kırmızıda tıkla, parti liderinin ismi ve seni açıp kapamak, otomatik olarak kabul edilen olacaksın. Başka türlü, daveti reddetmesi için izin parti düğmesini tıkla.

3.Partyden Üye Çıkartmak
Parti lideri, parti penceresi ve baskı yapan CTRL+ sol fare düğmesinde karakterin ismini tıklayarak partinin herhangi bir üyesini çıkarabilir.
(party anlatımını golden dan alıntı yaptım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Parti konuları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rappelz Parti Kurulumu
» oto parti konusunda yardım lütfen
» level yüzünden parti kuramayanlar
» Kronos da Koxp parti kurmak isdiyen var mı
» ARDA MT2 SUPER VALLA KASILMALIK DROPLAR 1000 MUHO PARTİ