Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Pandawa özellikleri

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Pandawa özellikleri Empty
MesajKonu: Dofus Online Pandawa özellikleri   Dofus Online Pandawa özellikleri Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 7:02 pm

Pandawa özellikle f2p lerin merak konusudur.Ben p2p olduktan sonra hemen panda açmıştım.Başta gayet kötü bir class ama ilerde savaşın olmazsa olmazı olabiliyor.İşte bu buildin çeşitleri;
Str Panda:Str panda güçlü bir builddir.80 lvl daki pandatak büyüsü ve düşük lvlde olan hangover büyüsü str büyülerine örnektir.
İnt Panda:Blazing Fist ve Explosive Flask spelleri int spelleridir.Explosive Flask pandanın tek alan büyüsüdür.
Chance Panda:Chance Panda sanıldığının aksine güçlü bir class değildir.Melancoly spellini kullanırlar.
Agility Panda:Alcoholic Breath tek büyüsüdür.Diğer buildlere göre daha kötüdür.
Tank Panda:Tank panda en çok kullanılan panda buildidir.Sadece vitalityye verirler Boozer,bütün Vulnerabilityler,Stain,Karcham,Chamrak,Pandiniouras,Spirit Bond fulleyeceği skillerdir.Bu build bossların(savaştaki en güçlü yaratık) önlerinde block olurlar ve düşmanın dayanıklılığını düşürürler.

Beklenti olursa Panda skillerini anlatırım.
Umarım beğenirsiniz
https://koxpcu.yetkinforum.com
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Pandawa özellikleri Empty
MesajKonu: Geri: Dofus Online Pandawa özellikleri   Dofus Online Pandawa özellikleri Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 7:02 pm

Pandalara tamamen farkli bir siniftir.p2p olan accountlar acabilir sadece bu karakteri bu nedenle diğer karakterlere göre daha güçlüdür.pandalar her elementten olabilir çünkü her elemente dofusdaki tüm karakterlerden daha fazla element point verebilir.genel spelleri -resistance verme (her elementten), baska bir oyuncuyu havaya kaldirip firlatma ve her elementten olan saldiri spelleri bulunmaktadir.pandawa lar diğer karakterlere göre daha kaliteli bir siniftir.tüm saldiri spelleri arttirilabilir range(alan) dir ve linear dir(objelerin arkasindan vurabilme).silah olarak genelde axe kullanirlar.pandawa anlami star wars'teki panda warriordan gelmektedir. farao
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online Pandawa özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Cra Karakteristik Özellikleri
» Dofus Online Bwork
» Dofus Online Adventurer Set
» Dofus Online Moskito Set
» Dofus Online Feca's