Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Xelor's Sandglass [ Xelor ]

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Xelor's Sandglass [ Xelor ] Empty
MesajKonu: Xelor's Sandglass [ Xelor ]   Xelor's Sandglass [ Xelor ] Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 7:00 pm

bunun işi gücü AP'ledir xD

xeloru kasmanın iki yolu vardır agility ve intellignce

agility: shirveling ve frosbiteye verlisiniz amma

shirveling sadece dik olarak vurur frosbitede yakına vuramaz...

intellingce: birçok skill vardır, en basta çıkanlar hand ve dark ray

kimileri dark raya verir ama o da sadece dik vurur hand ise normal skill istediği yere vur xD

AGİLİTY XELOR 70 LVLE KADAR İNTTEN DAHA GÜÇLÜDÜR!

çünkü 70 levelde çkan mummicafiton mu işte öyle bişey sizi mumya yapar ve feca gibi bişey olursunuz [yani birisi varsa tıs gelir trıs gider xD

int set daha ucuz [en başta goball] o yüzden int kasın derim

bu arada AP skillerinede 1-2 lwl verinki karşı taraf bişey yapamasın Wink

birazcık karışık gelebilir ama ben size yardımcı olurum... siz bu başlık altından yazın sorularınızı...
https://koxpcu.yetkinforum.com
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Xelor's Sandglass [ Xelor ] Empty
MesajKonu: Geri: Xelor's Sandglass [ Xelor ]   Xelor's Sandglass [ Xelor ] Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 7:01 pm

Xelor ap alan ve ap yiyen bir karakterdir. Uzun mesafeden oldukça güçlü damage vurur. Kendi arasında 2 ye ayrılır:

1- Air Xelor: En çok tercih edilen xelor tipidir. kasması kolay ve vurduğu yüksek damageler sayesinde birçok karakterin korkulu rüyasıdır. Bazı skilleri sizin AP nizi arttırır ve genelde skilleri rakip oyuncu veya NPC nin AP sini çalar. En çok kullanılan skilli 17 de açılan (adını hatırlamıyorum) skill dir. Düz mesafede vurur. Bu skilli 5 yaptıktan sonra etrafınıza da vurabileceğiniz bir skilli 5 yapmanız yeterlidir. Gerisi size kalmış.

2- İnt Xelor: Zor kasılan bir xelor türüdür. Kullanmadığım için skillerinden tam olarak bahsedemem amaaaa, 70 level skilliyle int xelor un kesemeyeceği oyuncu NPC falan yoktur.

Arkadaşlar alternatif bir xelor türü daha söyleyeceğim. Ama kullananı çok azdır. Wisdom Xelor. Prespic set ile güçlü damageler vurabiliyor(Gördüğüm kadarıyla)

Bildiğim kadarını anlattım herkese [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Xelor's Sandglass [ Xelor ]
1 sayfadaki 1 sayfası