Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

str sadida da verilmesi gereken skiller(kendi deneyimime göre)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

str sadida da verilmesi gereken skiller(kendi deneyimime göre) Empty
MesajKonu: str sadida da verilmesi gereken skiller(kendi deneyimime göre)   str sadida da verilmesi gereken skiller(kendi deneyimime göre) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:55 pm

arkadaşlar öncelikle bramble yi 5 lemelisiniz.alan büyüsü olduğu için çok işinize yarar.daha sonra block a 2 3 tane mutlaka vermeniz lazım çünkü ileride çok işinize yaryacak.the sacrifided doll kesinlikle 5 olmalı.ondan sonra manifold u 5 leyin.puanlarınızı 60 a kadar saklayın aggresive bramble yeverin.gerisini kasıldığınız canavara göre fn verebilirsiniz(sacrifided ve manifold un 5 olma sebebi şu 3 ap oluyor bramble de 5 iken 4 ap yiyor.eğer bir gobball set yaparsanız her el bramble+sacrifided veya bramble+manifold vurabilirsiniz.)belki o vereceğiniz puanlarla madoll u 5 leyebilirsiniz.çok iyi ap siler ve karşınızdaki bazen vuramaz bile.

not:bunlar kesinlikle kendi deneyimime göre yazılmıştır.asla (ç)alıntı değildir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

str sadida da verilmesi gereken skiller(kendi deneyimime göre)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online Sadida : Detaylı Anlatım
» 1229 pvp kendi npc kesme
» AYDIN MT2 kendi local serverim
» AYDIN MT2 kendi local serverim
» kobot kendi kendine kapanıyo yardım pls