Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İop geliştirmeleri.

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İop geliştirmeleri. Empty
MesajKonu: İop geliştirmeleri.   İop geliştirmeleri. Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:45 pm

Gelistirmeniz gereken buyuleri acıklayacagım.Yeni baslıyosanız Str (Strength) verin ilerde oyunu anladıkca Air (Agility)veya İnt (İntelligence)verirsiniz. Bence ıop actıysanız brokle alın kolay kasmanız icin.Sonra Pressuru 5 lvl yapın sonra İnceaseyi 5 lvl yapın cunku 1 ap istiyor. Gerisini siz karar verirsiniz cunku bunları yapana kadar 25 lvl olursunuz.

İop nedir?

İop tamamen damageye bağlı olan bir Irktır.

Favori silahları Kılıç'tır.

Genellikle str olan bu karakterlerin 2 şekli daha vardır.

1-Agility İop

Kasmask kolaydır.İlk başta Divine Sword 5 yapılır.Ardından 5 Compulsio,5 increase, 5 bravery guide,5 multilation power yani kısaca damage veren genel şeyler 5 lenir.

En çok vuran skilli :
1. en çok vuran Celestial Sword(4 aptır ve alan vurur)
2. en çok vuran sword of judgment dır(5 ap olması lasım.Bütün elementleri vurur fakat en fazla agility vurur.can çoğaltır.yani life steal damagedir.)

2-İntelligence İop

Kasması zor olan ioplardır.

Peki sword of fate 9 da açılıyo neden zor.

İnt ioplar sword fate açmazlar.Compulsion 5 yaparlar.Ardından 21 de açılan int skillini 5 yaparlar.sonra incrase 5 ondan sonrada karakter yapılandırması tamamen size kalmış.tabikide en iyi skilli açılana kadar.adını unutduğum bi skill lütfen hatırlatın bana.bulutun içinden şimşek çakar.4 ap yer ver çok iyi damagesi vardır.

Bildiğim bu kadar bunu okuduğunuz için [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

İop geliştirmeleri.
1 sayfadaki 1 sayfası