Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online İnt İop Kasma

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online İnt İop Kasma Empty
MesajKonu: Dofus Online İnt İop Kasma   Dofus Online İnt İop Kasma Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:44 pm

Arkadaşlar sizlere İnt veya Str İopsanız en hızlı şekilde 100 levela kadar ne yapabileceğinizi anlatacağım.
İnt Iop:Şuan kendimde İnt Iop karakterine sahibim ve 63 levelım.Sizlere nasıl kastıgımı anlatacagım tam 12 gunde 63 level oldum.
İlk başlarda Incarnamda tek basınıza Boar keseceksiniz 10 levela kadar bunu yapabilirsiniz Boar kesmek zordur ama kolay yolunu buldum ve anlatacagım.Boarla aranızda 2 kare mesafe olacak zaten Boarın 3 MP si var sizin gibi ve Preasure de 2 kare öteye biliyor(Düz ve Çapraz olarak)sabırlı olmanız gerekiyor ve eyer koşeye sıkışdıysanız o el boara vurmayın Jump ile tekrar Boarla aranızda 2 mesafe olacak şekilde zıplayın ve tekrar 3-3 yürümeye devam edin.
10 level sonra 9.Levelda cıkan Sword Of Fate sakın puan vermeyin 1 levelda kalsın zaten düz olarak istediğiniz yere vurabiliyorsunuz Chaferlara gidin ve onlardan uzakta baslayın onları Compulsion ve Increase ileninde yardımıyla öldürün.
21 Levelda cıkan Sword Of Destruction sizin 60 Levelda cıkacak ve sonsuza kadar kullanacagınız StrenghtStorm a kadar tek ve en iyi İNT damage spelliniz olacak.O yuzden Sword Of Destructive'yi 5 level yapın.
Chaferlarda 30 level olun arada sırada Incarnam Dungeon'a gidipde XP alıp hemde zevk alabilirsiniz.Destructive'yi 5 level yaptıysanız ve Gob Setiniz veya İnt veren bir setiniz varsa Dungeonu yanlız gecebilirsiniz.

30 Leveldan sonra
P2P alın 1 haftalık alın Kontörle ve hemen 1,32(Amakna'da Scaraleaflerin arkasında bir harita)oraya gidin ve 16-17-18-19-20 level olabilen 3-4lü gruplarla dolaşan Pigletleri öldürün ve Pigletlerde 50-60 Levela kadan kasın.

60 Leveldan Sonra
Artık vazgeçmeyecegimiz ve Iopun,100 levelda açılan Iop's Wrathdan sonraki 2. en iyi spelli StrenghtStorm acılmıs olacak hemen 5 level yapın 3 ap olsun daha sonra 9 AP olun(Cherry Blop Set,Gelano ve Win'Ninn Wand ile 9 AP olabilirsiniz) ve 9 AP olduktan sonra dusmanınıza her el 3 kere vuracaksnız buda en az 400 vurus demek en fazla 4 turda(PVP ise)İnsan duşmanınızı yenebilirsiniz zaten hiç bir Monster sizi durduramaz tek basınıza gidip Blop kesip 100 level olabilirsiniz

100 Leveldan sonra
Artık İopunuz mukemmel otesi olmus olacaktır kimse durduramaz sizi.hemen Pandawaların yanına gidin astruptaki Crackrocklarından haritada saga doru gidip bir kopruden gecerek Pandawa Island'e varabilirsiniz hemde onlar -İnt resistance oldugu icin onlarla 150 level olursunuz.

150 Level-200 Level
Artık Monsterları boswerin ve PVP yapın Bonta ve Brak savaslarına katılın Prismlerde cok iyi olur hemde kanatlarınz buyur zaten artık siz en iyi karakterlerden birisiniz.

İyi Şanslar

Verilmesi gereken Speller
1-10 level arası;
Compulsion 5
10-21 arası
Jump 3
Sword Of Destructive 5
21-36 arası
Vitality 5
36-60 arası
Power 5
Strenght Storm 5

Gerisi size kalmış

Bana guvenin 5 senedir oynuyorum ve artık bi taktiklerim kendime gore yapılandrılmya basladı

İYİ SANSLAR
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online İnt İop Kasma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus f2p ler için para kasma yöntemleri
» Dofus Online Adventurer Set
» Dofus Online Moskito Set
» Dofus Online hakkında
» Dofus Online Bilgi