Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Deicide Online Nasıl Oynanır

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Deicide Online Nasıl Oynanır Empty
MesajKonu: Deicide Online Nasıl Oynanır   Deicide Online Nasıl Oynanır Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 1:20 pm

eicide OnLine

Yeni bulduğum bir oyun daha... Deicide OnLine! Bu oyun Knight'a oldukça benziyor... Ama içinde Cabal OnLine'dan da birkaç parça var...
Oyuna ilk olarak 1 karakterle başlıyoruz..1 karakterde 4 çeşit skill türü var.. Closed Attack,Range,White Magic,Dark Magic...
Bunları ayrı ayrı kasıyoruz.. Örnek: 1. skill ktusunda silah simdesi oluyo.. canavarı bununla kestiğimizde Closed Attack'a exp geliyo.. 2. kutuda ok skilli var.. canavarı bununla kestiğimizde Range'e exp geliyo.. 3 ve 4'te de White-Dark Magic skilleri var bunları kullanarak kestiğimzde de onlara exp geliyo.. 1 skill türü level atladığında sizin toplam levelinizde artıyo.. Oyunda Lag diye bişi kesinlikle yok..!! İnterneti en yavaş kişi bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilir..!!! GM'lerde zaten türkçe bilmiyo.. istediğin kadar küfür et Smile

Oyunda LeveL örneği..

Closed Atack:3 LeveL
Range Atack:5 LeveL
White Magic:0 LeveL
Dark Magic:7 LeveL ise
Total (Toplam) Leveliniz:15'tir...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Deicide Online Nasıl Oynanır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gunbound Online Nasil Oynanır
» FREEKİCK Online Nasıl Oynanır
» DotA Nedir ? Ve Online Nasıl oynanır? (Rehber)
» Deicide Online Karakter
» Deicide Online Resimler