Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Second Life Üyelik

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Second Life Üyelik Empty
MesajKonu: Second Life Üyelik   Second Life Üyelik Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:43 pm

Ödeme yapmaksızın ve para harcamaksızın bir süre SL'de misafir olunmasına izin veriliyor. Buna First Basic (İlk Temel) üyelik deniyor. Additional Basic'te (Ek Temel), bir kez giriş için 9.95 USD ödüyorsun. Ancak toprak satın alamıyorsun ama grup sahipli topraklardan arsa edinip ev kurabiliyorsun. Premium için ayda 9.95 USD ya da dört ayda bir 22.50 USD ya da yılda 72 USD ödüyorsun; ada dahil her tür toprak satın alabiliyorsun. Ayrıca başlangıç için 1000 Linden (L) bonus veriliyor.
SL ayrıca son derece 'user friendly' yani kullanıcı dostu. Bilgisayarla haşır neşir olmayan bile rahatlıkla programı kullanabiliyor.
SL'nin açıkladığı son istatistiklere göre ülke dağılımı da şöyle: ABD yüzde 34.9, Almanya yüzde 12.02, Fransa yüzde 7.49 ve İngiltere yüzde 6.66. Geri kalan yüzde 38.93 ise 300 ülke arasında paylaşılıyor.
SL'de oturanların yüzde 42.85'i kadın, 57.15'i ise erkek. Kadın ve erkeklerin SL'de harcanan zamana bakılınca erkeklerin yüzdesi 73, kadınlar ise 26. Bundan da kadın avatar olarak dolaşan erkek sayısının itiraf edilenden yüksek olduğu varsayımı yapılıyor. Yapılan bir anket erkek üyelerin yüzde 18.6'sının SL yaşamını kadın olarak sürdürdüklerini saptamış.
SL'de ayrıca sadece 13-17 yaş grubunun girebildiği bir de Teen Second Life var. Bu yaş grubundaki üyeler yetişkin SL'ye giremediği gibi yetişkinler de Teen SL'ye giremiyorlar.

Second Life'a girenler kendilerine yeni bir beden yaratmakla kalmıyor, birbirlerini sanal ve cazip halleriyle görüyor; ayrıca görünüm buradan satın alınan ürünlerle zamanla geliştirilebiliyor.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Second Life Üyelik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I Can Football Üyelik / Üyelik Paketleri
» Second Life Second Life Ekonomisi
» oto üyelik
» Vestel, Second Life'ta
» LİFE MT2 HAMACHİSİZ PVP