Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nette Hayat Nedir

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Nette Hayat Nedir Empty
MesajKonu: Nette Hayat Nedir   Nette Hayat Nedir Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:38 pm

Nette Hayat Nedir ?

Nette Hayat 3D bir platform üzerine hazırlanmış bir programdır. Sohbet edebilir 3D alanlarda gezebiliyor oyun oynayabiliyor ve mesajlaşabiliyorsunuz. Nette Hayat gibi bazı programlar bulunsa da Nette Hayat’ın bize kazandırdığı avantajı Türk yapımı olmasıdır.Nette Hayat’ta Gezin ;

Nette Hayattta 3D alanlarda gezebiliyorsunuz. 3D alanlar Taksim , Park ,Backk İstanbul Gece hayatı , Lounge BarNette Hayat’ta Sohbet Edin ;

Messenger gibi özel sohbet edebilir veya 3D ortamlarla gördüklerinizle konuşabilirsiniz.Nette Hayat’da Alışveriş yapın ;

Nette Hayat’ta sanal mağza bulunuyor. Herkezin karakterlerine göre değişik giysiler, aksesuarlar ve saç modelleri alabilirsiniz.Nette Hayat’ta Tarzınızı Yansıtın ;

Nette Hayat’da Giyiminizle saçlarınızla aksesuarlarınızla kendinizi ifade edebiliyorsunuz. tarzınızı yansıtabiliyorsunuz.Nette Hayat’ta Oyun Oynayın ;

Nette Hayat’ta ki oyunlar : Harf Avcısı , Kelime Avsısı , Okey oyunları bulunmaktadır.Nette Hayat’ta Ödüller Kazanın ;

Düzenlenen yarışmalara katılarak ödüller kazanabilirsiniz.Nette Hayatı İndirmek için Tıklayınız.Nette Hayat’tan bir kaç resim ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Nette Hayat Nedir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nette Hayat Online Rehberi
» Nette Hayat online hakkında
» Nette Hayat Online kayıt / dowland
»  hayat mt2
» Jamia Online Hayat Yeniden Başlıyor