Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

War City Online Gelişim

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

War City Online Gelişim Empty
MesajKonu: War City Online Gelişim   War City Online Gelişim Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:06 pm

2. Gün

Daha çok kulübe gerekli ...

şunu yapmaya çalışın:

• 6-7 oduncu kulübesi
  • 6-7 çiftçi kulübesi
  • 4-5 sivil kulübesi
İpucu : (Kendi taktiğim) Öncelikli ihtiyacınız oduncu ve çoban kulubesi , nüfus limitiniz doluyorsa da sivil kulübesi . sadece çoban kulübesi veya oduncu kulübesini yükseltmek yerine , paralel olarak gidin . çoban kulübesini 2. seviyeye çıkardınız , şimdi oduncuyu çıkarın , ardından da nüfus kulübenizi yükseltin .
Eğer hammadde arttıysa kışla veya araştırma için kullanın , ben araştırmayı öneririm.

Aşama 2
3.Gün - 1 Hafta :
Yeni öncelikli hedefiniz gerekli araştırmaları yapmak olacaktır . Eğer dün (2. gün) araştırma kulübesi yapmadıysanız , bugün yapın . Oduncu ve çiftçi kulübelerini 5 - 6. seviyeye ; ve sivil kulübesini 4. seviyeye getirdikten sonra kaynaklarınızı biriktirmeye başlayın . Şimdi sırada teknolojiler var ; Din (5. seviye) , Sadelik (3. Seviye) , Sosyalizm (2. Seviye) . Bunları 1. hafta sonuna kadar halledin . (Eğer hala kaynak varsa , keşif teknolojisini 3. seviyeye çıkarın, bu dünya haritasını görmenizi sağlar) Öğrendiğiniz teknolojilerle kolonileşmeye geçeceksiniz.

1 Haftadan Sonrası :
Teknolojiler : Kolonileşme (1. seviye) , Keşif (3. Seviye)
Bina : Kışla (3. Seviye)
Üretim bölümünden göçmen üretip 2. şehrinizi ele geçirin . İkinci şehriniz ne kadar yakın olursa o kadar iyidir unutmayın . Eşya taşımak için develer üretin , ve ikinci şehrinizi geliştirebildiğiniz kadar hızlı geliştirin . Aynı zamanda İlk şehrinizde de Oduncu , Çiftçi ve Sivil Kulübelerinizi 8. - 9. seviyeye çıkarın , İkinci şehrinizdekileri de buna yakın seviyeye çıkarmaya çalışın .

1. Hafta - 2. Hafta Arası :
Kılavuzun gerisinde kaldıysanız eksiklerinizi kapatın.Kontrollerinizi tamamlayın herşey tamamsa ordu üretmek için biraz stok yapın. 2. Hafta sonunda oyuna alışmaya başlamış olmanız gerekiyor . *Şimdilik göze batmamanızı kesinlikle tavsiye ederiz , büyük filolarınız olmadan kimseye saldırı yapmayın*
Asker yaptıysanız saat başı besin yiyeceğini hesaba katın ve ona göre davranın , şu aşamada fazla (hatta belki hiç) asker yapmamanız ve gelişmeniz tavsiye edilir .
https://koxpcu.yetkinforum.com

War City Online Gelişim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tibia Online Hızlı Gelişim Verimliligi Artırmak
» War City Online Saldırı
» War City Online hakkında
» War City Online kolonileşme
» War City Online Dil seçenegi