Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popomundo Öğretmen - Öğrenci İlişkileri

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Popomundo Öğretmen - Öğrenci İlişkileri Empty
MesajKonu: Popomundo Öğretmen - Öğrenci İlişkileri   Popomundo Öğretmen - Öğrenci İlişkileri Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 3:35 pm

[b]Öğretmen - Öğrenci İlişkileri

[/b]
quote:

Orjinalden alıntı: T®_H@©k

Herşeyden önce : Öğretmen , Temel Öğretmenlik yeteneğini bilmek zorunda. Bir Öğretmen herhangi bir yeteneği başka birine öğretebilmek için o yetenekte 5 yıldıza sahip olmalı.Öğretmen, öğrencilerinden herhangi biri yeteneği öğrendiği anda kendisi tarafından seçilmiş olan yetenekte ilerlemiş alacaktır. (Öğrenci anladım mesajını almadan önce öğretmenler ilerleme kaydedemeyeceklerdir.) Öğretmenin, öğrettiği yetenekteki yıldızları ilerledikçe , bir sonraki seviyeye geçmek her adımda daha zor olacaktır. Son birkaç yıldızı almaksa, oldukça zor olacak.

Herşeye rağmen bir öğretmenin istediği kadar öğrencisi olabilecek, tek bir öğrenci olması durumunda öğrenci-öğretmen arasındaki ilişki önemli ölçüde etkili olacaktır. Daha çok öğrenci daha az etkili derslere sebebiyet verecektir. Bir öğretmenin en fazla 10 öğrencisi olabilecektir.

Vip oyuncular, öğrenci sayfasında gördükleri alışılmış öğrenme barlarının yanında , öğrenme sürecini de görebilecekler. Bu gösterge her bir öğrencinin bir sonraki güncelleme ile o yeteneği ne kadar öğrenebileceğini gösterecek.

Yeni sistem sayesinde bazı zorunluluklar ve hata raporları silinmiş olacak :
*Çocuklara ders vermek,
*Mevcut olmayan öğrencilerden alınan hatalı mesajlar,
*Öğretmenimi dinlemeye başladım mesajı için beklemek zorunda olmayacaksınız.

Yakında gelecek olan ve daha büyük sayıda öğrencilere öğretmenlik yapılmasına imkan verecek olan yeni değişikliklerle ilgili olacak olan açıklamalarımızı takip edin .

NOT : 100’ün üzerinde öğrencisi yığınlarca Öğretmen olduğundan, 20 nin üzerindeki öğğrenci öğretmen ilişkilerinin tamamını siliyoruz ( Limitin 10 olmasına rağmen .)

ÖĞRETMEN OLMAK İÇİN GEREKLİ TEMEL UNSURLAR

Öncelikle;
temel öğretmenlik *****
ve öğreteceğiniz yetenek örnegin punk rock *****
olması gerekir
ayrıca örneğin ileri botanik öğrenecekseniz temel boteniğin gerekli seviyede olması gerekir

3.öğretmenin hitabet bilmesi
4.öğretmenin ileri pedagoloji bilmesi
5.öğretmenin akıl hocalığı ustalığı bilmesi(sadece öğretmenden öğrenilir)
6.(en önemlisi) mümkün oldığunca aynı yerde bulunmak veya öğretmenı takip etmek
https://koxpcu.yetkinforum.com

Popomundo Öğretmen - Öğrenci İlişkileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Popomundo FEN
» Popomundo TIP
» Popomundo SUÇ
» Popomundo POLİTİKA
» Popomundo FOTOĞRAFÇILIK