Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popomundo POLİS

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Popomundo POLİS Empty
MesajKonu: Popomundo POLİS   Popomundo POLİS Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 3:20 pm

POLİS

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Başarının Adı: "İlk suçlumu yakaladım."
Nasıl Başarılır: Suçlu yakalayabilmek için iki meslek alternatifiniz vardır. Birincisi; Polislik. Polis olmanız için temel dedektiflik bilmeniz gerekir, daha sonra karakolda işe girebilirseniz size o şehre ait polis üniforması verilir ve o şehirde suçlu tutuklama hakkına sahip olursunuz. Diğer yol ise "Özel Ajan" olmaktır. Bunun için VIP olmanız gerekir. Bulunduğunuz şehrin yargıcı sizi işe aldıktan sonra işe koyulabilirsiniz. Bu iki yolla ilk suçlunuzu yakalayabilirsiniz.

Başarının Adı: "100 suçlu yakaladım."
Nasıl Başarılır: Yukarda bahsedilen yollarla 100 suçlu yakaladığınızda bu başarıyı alırsınız.

Başarının Adı: "1000 suçlu yakaladım."
Nasıl Başarılır: Aynı yollarla 1000 suçlu yakalamanız gerekir. Zor olduğu inkar edilemez.

Başarının Adı: "Polis Şefi oldum."
Nasıl Başarılır: Vali tarafından, Emniyet Müdürü görevine getirilirseniz bu başarıyı alacaksınızdır. Ama öncesinde biraz kendinizi kanıtlamaya ne dersiniz?
https://koxpcu.yetkinforum.com

Popomundo POLİS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Popomundo KURTARMA
» Popomundo FEN
» Popomundo TIP
» Popomundo SUÇ
» Popomundo V.İ.P özellikleri