Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popomundo OTEL DAVRANıŞ TERCIHI

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Popomundo OTEL DAVRANıŞ TERCIHI Empty
MesajKonu: Popomundo OTEL DAVRANıŞ TERCIHI   Popomundo OTEL DAVRANıŞ TERCIHI Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 3:12 pm

OTEL DAVRANıŞ TERCIHI

Uslu dur
Bu sıkıcı seçenek başınızı polisle belaya sokmaz, odanın standart ücretinden daha pahalı değildir ve müzik kariyerinize de hiç bir faydası olmaz.

Dağıt ve Kaç!
Otel odasını dağıtmak gerçek Rock'n Roll yaşamının bir parçasıdır... Tabii diğer müzik türleri için de geçerli! Oteli terketmeden önceki gece, yerleri yerinden oynatan bir parti verirsiniz. Bu tabii ki bir takım hasarlara yol açar.

Yasadışı Dağıt ve Kaç seçeneği ile, yaptığınız yıkımı kimse farketmeden odadan kaçarsınız. Otel olayı polise bildirirse vandalizm suçundan aranıyor olacaksınız. Odanın tamiri için gereken ücret yerel otel pazarına göre ayarlanacak.

Dağıt ve Öde
Bu yasal fakat pahalı bir şekilde otel odanızı darmadağın etmek ve gecenin bir yarısı yaptığınız siparişleri ödemek seçeneğidir. Bu seçenek sizi ne polisle ne de otel yönetimiyle karşı karşıya getirmez. Hatta otel size ekstra hesap çıkartacaktır.

Otel odalarını dağıtmak (ne kadar pahalı o kadar iyi) sizi vahşi olarak niteleseler de yerel basının ilgisini çekecektir. Sanatçınızın ünü bundan faydalanacaktır. Dağıtıp kaçsanız da dağıtıp ödeseniz de şöhret getirisi aynı olacaktır.

NOT: Ucuz, orta veya lüks otellerde kalma ayarı bütün grup için grup lideri tarfından ayarlanır. Sanatçı Tercihlerine göz atın.

https://koxpcu.yetkinforum.com

Popomundo OTEL DAVRANıŞ TERCIHI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Popomundo TUR OTOBÜSÜ TERCIHI
» Popomundo SUÇ
» Popomundo FEN
» Popomundo TIP
» Popomundo Yetenekler