Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karahan Online Beceri Açtırma(Resimli Anlatım

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Karahan Online Beceri Açtırma(Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Karahan Online Beceri Açtırma(Resimli Anlatım   Karahan Online Beceri Açtırma(Resimli Anlatım Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:25 pm

Yeni Karahan Online World oyuncularının en çok sorun yaşadıkları ama aslında çok basit olan olaylardan biride Beceri(Skill) açtırmaktır.Öncelikle rehberi hazırlarken npcleri örnek olarak azgın parstan verdim gerekirse diğer kavimler içinde yapabilirim,

Beceri(Skill) almak için öncelikle level atlayım beceri puanı kazanmalısınız.Ne kadar beceri puanınız olduğunu S'ye basarak görebilirsiniz.(Konun biraz daha derinlerinde resimli açıklaması var Sleepy)
Haritayı sonuna kadar uzaklaştırıp hangi kavimdeyseniz o haritadan bulup gidin. (Not:Yeşil noktaya gitmeyin Smile )
Azgın Parslar;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yılanlar

Ejderler

Yukarıdakileri haritaları kullanarak vardığınız bölgede yan yana dizilmiş üç npc var.
Örnek olarak Azgın Parsların npclerinin resimleri;

Gördüğünüz npclerden biri sizin kullandığınız silahın öğretmeni(hocası Smile)dır.Bunu öğrenmek için tıklayın npcye karşınıza şöyle bir ekran gelecek

Saldırı skillerinin üstüne gelin.Hangi silahın olduğu yazar eğer sizinki ile ve beceri puanınız yeteriyorsa tıklayın ve becerinizi alın.

Becerilerinizi kontrol etmek,kullanmak istiyorsanız "S" tuşuna basmanız yeterli olacak

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
Kaynak : turkmmo.com

Karahan Online Beceri Açtırma(Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan Online Resimli Uzun Anlatım (Yeni Başlayanlar İçin)
» Karahan Online X-Trap Çoklu Kırma>Şubat 2011< .(Resimli Anlatım)
» Karahan online skil açtırma
» Son destan Skill Açtırma-Resimli anLatım
» Karahan online hile,Karahan online hileleri,Karahan online xtrap,karahan online xtrap hack,Karahan online koxp,Karahan online hileler