Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karahan Khamul'un Tüm Kavimler İçin Stat Dağılımları

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Karahan Khamul'un Tüm Kavimler İçin Stat Dağılımları Empty
MesajKonu: Karahan Khamul'un Tüm Kavimler İçin Stat Dağılımları   Karahan Khamul'un Tüm Kavimler İçin Stat Dağılımları Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:18 pm

Merhaba arkadaşlar forumları dolaşıyorum çok stat problemi ile karşılaşıyorum.Benim burda verdiğim statlar ayrıca herkesin kafasında yer edinen "3 zindelik/2güç" dağılımını bozar inşallah.En doğru stat dağılımı bu değil arkadaşlar.Ben kendim düşündüm hatta bir çok çar kastım u1e kadar nasıl olduğunu gördüm.

--Hasar Silahları(Pala,Hafif kılıç,Uzun mızrak)--
2 Güç/3zindelik puan dağılımı bunlar için işe yarar.Öteki sınıflar(nerdeyse player yok onlarda herkes hasar silahı kullanıyor) için sadece boş zaman kaybıdır.herekese böyle gidin diye tavsiye ediliyor sonra herkes öyle gidiyor fazla hasar vuramayınca sınıf değiştiriyorlar.

-2güç/3zindelik=Hasar silahları yüksek hasar sağladığından hasarınızın yüksek olması ve ötekilerden tek yememe gibi bir durumunuzun olmasını sağlar.U1 statları=
300 Güç
400 Zindelik
1 Ustalık
1 Ruh

-3güç/2zindelik=tek yemeyi göze alırsanız böyle geliştirin derim.Çok fazla damage vurursunuz ama tek yersiniz.Ama tek atabilirsiniz.U1 statları=
400 Güç
300 Zindelik
1 Ustalık
1 Ruh

-5güç/5 zindelik=yukardaki statların ortası olursunuz.9kya yakın canınız olur.öteki playerlardan yüksek damage verebilirsiniz.U1 statları=
350 Güç
350 Zindelik
1 Ustalık
1 Ruh

--Defans Silahları(Çift bıçak,Ağır kılıç,İnce Kılıç)--
Bunlar için en güzeli 3güç/2zindeliktir bence.Çoğu kişi 3zindelik/2güç gittiğinden 9k vurması gerekirken 7.4k vuruyor.Uzatmayalım.

-3Güç/2Zindelik=Tek yemezsiniz çoğu u2 9k 9.5k gibi vuruyor.Sizin %50 defans buffunuz var.Çok büyük bi özellik değil ama hasarın birazını sömürüyor.Örneğin ben bir kişiye 9k vurdum öldü.Sonra defans silahını aldı.8.5k vurabildim.Ölmedi.U1 statları=
400güç
300zindelik
1 ustalık
1 ruh

-5zindelik/5güç=Bunuda alternatif olarak veriyorum.Daha fazla zindeliğiniz daha az gücünüz olur.Ama daha sağlam olursunuz.U1 statları=
350 Güç
350 Zindelik
1 Ustalık
1 Ruh

--Uzaktan Vuran Silahlar(Kopuz,Güç topu,Kama)
-Neredeyse hiç oyuncu bulundurmayan sınıf.Fakat şahsi düşünceme göre en güçlü sınıf.Yüksek güç ve kaçış,koşma hızı birleşince tam bir gerilla karakteri çıkıyor.Yüksek güç hasar silahlarını yakalamak için lazım.Ama bu sınıfı seçecekseniz yüksek hasar vermek için Zindelikten vaz geçeceksiniz.

-4Güç/1Ustalık=fazla hasar verirsiniz fakat tek yersiniz.Tabi diyeceksiniz neden zindeliğe vermiyoruz.4Güç/1Zindelik verirsek 6k canımız ya olur ya olmaz.Ee biz napalım 6k canı?Boss keserken krtik atsa uçarız.Ama ustalığa verdiğimiz için hem kaçışımız hem de defansımız artıcak ve tek yemeyeceğiz.U1 statları=
500 Güç
200 Ustalık
1 Zindelik
1 Ruh

-3Güç/2Zindelik=Buda tek yemek istemeyenler için.Daha sağlam karakteriniz olur.Ama az vurursunuz.U1 statları=
400Güç
300Zindelik
1 Ustalık
1 Ruh

-Bu stat puanlarını uygulamak zorunda değilsiniz ama hepsini denedim ve memnun kaldım.Ustalığın Zindelikten de önemli olduğunu düşünüyorum.15-16 puan Ustalık verilmesini tavsiye ederim.Çok tanıdıklarım var ustalığı sıfırlamadan önce felç olmazlardı.Ama çok kolay felç oluyorlar artık.Bundan da şikayet ediyorlar...(Aslında Açmayacaktım Fakat Oyunda Çok Yanlış Yapılandırılmış Karakter Olduğunu Gördüm.)Kendi kavimimde açabilirdim bunu.Ama tüm oyuncu arkadaşlarım görsün diye burda açtım.Yanlış yere açtıysam konun taşınmasını istiyorum.

Khamul Adlı Arkadaştan Alıntıdır [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Emeğe Saygımdan İsim Veriyorum.Teşekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar Bir Şey Daha.Böyle Tek Bir Stat Fikri Okuyup Tamam Ben Bunu Uygulamalıyım Demeyin.Her Tarafta Onlarca Stat Fikri Var.Birkaç Mantıklı Olan Fikir Okuyup Aralarından Size En Uygun Olanını Seçin.Asıl Doğru Stat O'dur . Yoksa Herkese Göre Kendi Stat Fikri Doğrudur.[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
Kaynak : turkmmo.com

Karahan Khamul'un Tüm Kavimler İçin Stat Dağılımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan Online Resimli Uzun Anlatım (Yeni Başlayanlar İçin)
» Karahan online hile,Karahan online hileleri,Karahan online xtrap,karahan online xtrap hack,Karahan online koxp,Karahan online hileler
» Karahan Online Stat SıfırLama
» Karahan Pars Kavimi-Şehir-Kasılma-Stat Dağlımı
» Karahan EJDER Kavmi -Şehir- kasılma - Stat - Skill Yapılandirması