Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI Empty
MesajKonu: Prince OF Persia MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI   Prince OF Persia MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:58 pm

MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI
Su içinde başlıyoruz.Merdivenlerden çıkın.muhafız size kahve yapmış oturup kardeş kardeş için.Uçurumun solundan devam edin.arkasındaki mavi iksiri için (Kahvenin üzerine iyi gider) Çukurdan 2 defa atlayın.yukarı tırmanın.Taş döşemeli bir koridora gelin.Sağa devam edin yukarıdaki kazıklara dikkat ederek devam.Üst kata çıkıp çukuru atlayın.Muhafızı Momo ile temizleyin.Mavi iksir den sonra karşıdaki okçu niye beni şişlemiyorsun diye ağlıyor.Onun ızdırabına son verin.

Uçurumun sağındaki kaya çıkıntısına atlayıp tutunun ve yan yan sola doğru kayın.Odaya gelince yerdeki basamağa basın.Kristal yükselecek.(Buna ışık vermek lazım) Soldaki merdivenden çıkın kolu çevirin.Karşıdaki çukuru geçin sağa devam edin demir parmaklıklı vede ortada çkur olan bir odaya geleceksiniz.Bu çukurun iki yanında kazıklar var.(Save) eee nereye gideceğiz? Çukurun soluna geçin kazıklar ile çukur arasında yan yan gidin (pagedawn) tam ortada aşağı sarkın tutunun.Kendinizi bırakın tekrar shift ile tutunun böylece aşağıda barfikse tutunacaksınız.sallanın karşıdaki ipe tutunun vee yukarı tırmanın.Ninja sizi bekliyor.Merhaba deyin.Solda mavi kadeh muhabbeti var.Kayalıklardan çıkp kolu çevirin.Bir alet aşağı inecek.Çukurdan aşağı sarkın bırakıp tekrar tutunun.Geldiğiniz yere vardınız.Aşağı inen alet hemen sağda bunun üzerine tırmanıp üst platforma atlayın.Sağda aşağı inen merdivenin üzerinden karşıya atlayın.İp ile karşıya sallanın ve üst platforma tutunun.Kolmu var ne.Aşağı düşerken tekrar tutunun.Bir kat aşağı indiniz.(Save)Buradaki kazıkları geçmek için çömelin shift ile ileri yaparsanız sizi sağ yana atıyor.İlerleyin.Sandığı soldaki platform altına çekip yukarı çıkın.Muhafızı öldürün kolu çevirin.Böylece kristale ışık gelecek.geldiğiniz yer dönün.yani ilk kristalin olduğu yere gelin.Işığın açmış olduğu kapıdan girin.yaratığı ve muhafızı beraberce postalayın.Sol yukarıda kol var onu çevirin.yeni bir kapı açılacak(Save)Kazıklardan üç adım yaparak ipe atlayın ve bir salınmada karşı kıyıya tutunun sola kayın.Kendinizi yukarı çekin. 4 meşalleli odada karşıdaki kolu çevirin. sağdaki odaya girip mavi iksiri için..Ninja Haticeyi öldürün.Soldaki odaya devam (save) Barfikse atlayın oradan ipe ve tek sallanma ile 2 ci ipe atlayın oradanda boruya atlayıp yukarı tırmanın (İyice çekirge olduk)

Ninja Ahmet ve Ninja Mehmeti öldürün.Odanın terasından aşağı sarkın kendinizi bırakın tekrar tutunun yukarı çıkıp kolu çevirin.Işığın açmış olduğu kapıdan girin hareket eden iki platformdan geçin sola devam.İlerleyip kolu çevirin.Geldiğiniz yere tekrar dönün(Yukarı-aşağı hareket eden platformlardan)İlk ışığı alan kristalin oraya gidin.şimdi aynı kolu tekrar çevirin açılan kapıdan girin ışığı takip edin 3 tane barfiksten Nadya Komaniçiyi kıskandıracak şekilde atlayın kazıklara dikkat ederek ipten yukarı çıkın.yeni açılan kapıdan girip beni neden öldürmedin diyen muhafızın derdine deva olun.Merdivenlerden çıkın(Save) Burada bilmece var her kareya basamıyorsunuz geride atlayıp zıplamak yok.Yoksa külleriniz havaya savrulur.Önce en soldaki kareye sonra sağ çapraz sonra ileriki kare daha sonra sağa.Sonra geri çapraz kırmızı kare.sonra bir ileriki sol çapraz,sağ,sağ ileri.Sağ çapraz kırmızı sol çapraz ve de ileri. Biliyorum biraz karışık oldu fakat ne yapalım harita çizme imkanımız yok.Her doğru atladığınız karede yanmazsanız save edin.Deneme yanılma ilede geçebilirsiniz.Nasıl olsa uzun yükleme fasılası yok.Kapıya gelin bölüm sonu...Buradaki savenizi muhafaza edin.Son bölümde lazım olabilir
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia MOON TEMPLE : AY TAPINAĞI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia SUN TEMPLE : GÜNEŞ TAPINAĞI
» Runes of magıc / sonsuz macera Kalin Tapınağı
» My Moon mt2 Yakinda online
» forgentting temple hilesi
» Forgotten Temple [Resimli Detayli Anlatim]