Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ Empty
MesajKonu: Prince OF Persia IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ   Prince OF Persia IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:50 pm

IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ
Kulenin kapısında başlıyoruz.Kapıdan girin ortadaki havuza dalın.İyi bir nefes aldıktan sonra aşğıda bir kanal göreceksiniz,oraya yüzün ve karaya çıkın.Buradaki mavi iksiri için Okları alın.Ok olduğuna göre yayda olaca herhalde.Havuza dalıp yukarı çıkın.Açık kapıdan yukarı tırmanmaya başlayın.Yukarlarda bir muhafız sizi görünce panik yapıyor ve korkup (Allah Allah neden korktu ki.Böö falan demedik) kendini Yallah aşağı atıyor.Tabi düşerken yayını almaya fırsat bulamadığından yayı bize hadiye ediyor.Böylece ok ve yayımız oldu.Aynı yoldan aşağı inin.Kapalı köprüyü kaldırmak için,köprünün karşısına geçin.İleriki pencereden köprüyü kaldıracak mekanızma bana bir ok at köprüyü sana indireyeyim diyor .Sizde öyle yapın kare gibi gözüken mekanızmaya bir ok sallayın.İnen köprüden yukarı tırmanmaya başlayın.En yukarılarda karşı kulede bir kıpırtı göreceksiniz.Gaflet içinde bulunup kendini gösteren bu lavugu bir ok darbesi ile aşgı indirin.Muhafız düşeceği yeri biliyor tam düğme-basamağın üzerine düşüyor ve aşağıdaki köprüyü açıyor.(Allahın Yardımı).Bundan sonrası size kalmış
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia IVORY TOWER : FİLDİŞİ KULESİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Andream Npc Ve Tower Ekleme
» cabal Level 95 Quest : The Tower of Sages, Divide (IRK SEÇİMİ)
» game of war gözcü kulesi
» kingdoms of camelot Gözetleme Külesi
» Şeytan KuLEsİ KLavuzu(KaT1-9)