Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari)

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) Empty
MesajKonu: Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari)   Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 6:13 pm

Sizlerinde bildiğiniz gibi son zamanların en çok konuşulan konularından biri, İslam Irkı (Araplar) , bende bu konuda kapsamlı bir araştırma yaptım. Aşağıda gördüğünüz bilgilerin hepsi Joymax'in resmi açıklamalarına dayanmaktadır. Hiçbirini uydurmadım.

English

The Arabians (Islamic characters) will have the ability to summon djinns. The summoned djinns will be able to battle and, through intensive training perform other feats of spirit magic. Islamic characters will be able to use the sword, blade, claw and the chakoRam as their weapons. The genies will be able to train in the 4 attributes of Earth, Wind, Fire, and Water

Türkçe

Araplar cin yaratma özelliğine sahip olacaklar. Cinler saldırma ve ruh büyüleri yapma yeteneklerine sahip olacaklar. İslam karakterler Sword, Blade, Claw ve Chakoram silahlarını kullanabilecekler. Cinler 4 büyü türü kullanabilecekler, Earth, Wind, Fire ve Water.

İslam Irkı Hakkında Bazı Bilgiler

English

1.New Islam Fantasy is all based upon the ancient cultures and legends of Islam.

2.Islam characters to freely control the power of lamp elves, the fresh and unique skill which cannot have been seen in the existing games get unfolded

3.Islam Areas :Full of the Arabian nights and mysterious Islam culture.

Türkçe

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

Haritada İslam Irkı

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) Mapsy3rg6

Buda bizim haritada:

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) Adsznf9yu7

İşte Gelecek Muhtemel İslam Karakterleri

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 11iz9yc4

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 12bc8uf1

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 13fx8al9

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 14ti0fh7

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 16ul9lg4

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari) 21yn1gs6

alıntıdır
https://koxpcu.yetkinforum.com

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm İslam Aleminin Aşure Günü Mübarek Olsun
» FuLLBoT v2.6 1861 I Yeni Ozellikler I Sorunsuz Rpr I Yeni OtoalSaT I Gorev Hack I
» SorryKO | Pk Server | +5 takı +10 silah | Her job Eşit |Yeni armor & yeni silahlar
» K3$HA KO | Dedicated Server |Soacs v31| Yeni ArmorLar ve Yeni Itemler | 2011 PK DB
» gel yeni server 1299ver. 83/1 exp item orta yeni açıldı gel sıralamanı kap