Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gm'İN Yeni Oyunu Bakın

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Gm'İN Yeni Oyunu Bakın Empty
MesajKonu: Gm'İN Yeni Oyunu Bakın   Gm'İN Yeni Oyunu Bakın Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 7:09 pm

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı arkadaşlarımızın bilgisayarlarında TORENT diye bir program yüklendi.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şimdi TORENT bize MULTİHACK kullanamamıza neden olur.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben bunun yolunu buldum.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Nasıl yapableceğimizi aşağıdada gösterdim buyrun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BURDA "OYUNU BAŞLAT" DEDİĞİMİZDE ALTTAKİ RESİM ÇIKACAK:

Evet arkadaşlar bu çıktıktan sonra belkeyin sakın " iptal " 'e basmayın.Bırakın yüklensin sonra icabına bakıcaz. Şimdi yüklendikden sonra normal metin2 server seçme sayfası açılacak . . .

ondan sonra dediğim şeyleri yapın sıra sıra tamam şimdi açıklayıcı olması için teker teker gireceğiniz yerleri söylüyorum:
Bilgisayarım falan değil direk söylüyorum hani program fils metin2_turkey falan filan arkadaşlarımız anlamıyo neyse bakın şimdi bilgisayarın en altında saati gösteren yer varya onu en sonuna kadar açın ( " < " işaretinden ) orda bir simge var alttaki gibi

İşte bu simgeye basıp açın TORRENT' i ve iptale basın ondan sonra "x" işaretinden kpayın ondan sonra tekrar açın ondan sonra tekrar iptal basın yani şuna kadar yapıcaksınız

BALONCUK İÇİNE ALDIĞIM DOSYAYI " duruyor..." OLANA KADAR İPTAL - KAPAT YAPIN BÖYLE BÖYLE BU AÇIKDAN YARARLANMIŞ OLCAZ TABİ NEREYE KADAR UNU BİLEMM AMA ZANNEDERSEM GM LERİN BENİM YAZIMI GÖRENE KADAR OLACAK GALİBA [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

iyi hileler . . .

NOT: bu tamamiyle Power38 eseridir çalanlara haram olsun sadece kendi sitelerinde power38 tarafından alıntıdır demeleri bile beni çok mutlu eder aksi taktirde emek hırsızlığı yapmış olursunuz. işinize yaradıysa çok mutlu olurum bir teşekkür yeter + rep verirseniz çok mutlu olurum vermezseniz canınız saolsun yalnız emeğe küfür etmeyin . . . iyi oyunlar

KONU GÜNCELDİR 13 Ekim 2009 tarihinde Power38 tarafından So.gen.trsitesinde tüm insanlığa açılmıştır ve her gün konuya bakacağım her türlü sorularınıza cevap vermeye çalışacağım. MULTİHACK sorularını bana sormayın bu multihack ile ilgisi yoktur sadece multihack' in işlevini durdurmasını önleyen bir taktiktir. bakalım ilk konumu nasıl bulacaksınız ? yularıdaki ankete katılarak işimi iyi yapıp yapmadığımı öğrenmemi sağlayın.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Gm'İN Yeni Oyunu Bakın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2011 e Damga Vurucak En Eğlenceli Oyunu Açıldı Yeni NesiL Private Serveri
» mrb hemen bakın
» MANA VE HP BAR ACİL BAKIN LÜTFEN
» ADMİN ModeratorLer arkLar bi bakın Ltfn! :(
» K2 network çalışan elamanlarına bakın hepsi dangalak